Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Bardzo jestesmy zadowoleni z naszego pobytu i ten hotel godny jest odwiedzenia i spedzenia zaplanowego wypoczynku! Pomimi , ze hotelznajduje sie w centrum miasta w pokoju jest cicho i nie slychac "glosow" duzego miasta!

Dziękujemy, dnagy574938
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaNiespodzianska, Director of Sales, Radisson Blu Hotel SzczecinOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Drogi Gościu,
Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję na TripAdvisor i za czas poświęcony na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z wizyty w hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie przy okazji kolejnych przyjazdów do Szczecina.
Z poważaniem,
Joanna Niespodziańska,
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Dobre polozenie hotelu w samym centrum miasta. Obsluga bardzo mila i profesjonalna.
Moge zaliczyc pobyt w hotelu jako udany. Nie korzystalem ani z basenu ani ze Spa wiec tutaj nic nie moge powiedziec. Jedyny mankament to parkig samochodowy - miejsca parkingowe zbyt daleko od wejscia do hotelu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dream66041443321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaNiespodzianska, Kierownik sprzedaży, Radisson Blu Hotel SzczecinOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dzień dobry,
Dziękujemy bardzo za recenzję na tripadvisor i za czas poświęcony na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z wizyty w hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej lokalizacji oraz obsługi. Jednocześnie przykro nam, że parking hotelowy nie spełnił w 100% Pana oczekiwań. Niemniej jednak mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie przy okazji kolejnych przyjazdów do Szczecina, a kolejne pobyty przyczynią się do poprawy wrażenia. Z poważaniem, Joanna Niespodziańska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Hotel ze wzgledu na swoja lokalizacje i oferowane spktrum "atrakcji"i to swietne miejsce na krötki postöj w Szczecinie, dajace mozliwosci poznania miasta i okolic..Kulinarnie wyzej oceniam Cafe 22 w Budynku obok z pieknym widokiem na panorame Szczecina.Milego pobytu!

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Navigator17375198131
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaNiespodzianska, Kierownik sprzedaży, Radisson Blu Hotel SzczecinOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Dzień dobry,
Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję na tripadvisor i za czas poświęcony na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z wizyty w hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Jest nam niezmiernie miło, że był Pan/była Pani zadowolony/a z naszej lokalizacji oraz Cafe22. Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią/Pana ponownie przy okazji kolejnych przyjazdów do Szczecina. Z poważaniem, Joanna Niespodziańska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Hotel dobrze położony komunikacyjnie, w centrum miasta. trochę już wiekowy.Pokoje nie za duże, wystarczające dla jednej osoby. Łóżko wygodne ,ale tv praktycznie niemożliwa do oglądania.Pilot maleńki i nie działający.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paradise57649403503
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaNiespodzianska, Director of Sales, Radisson Blu Hotel SzczecinOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Dzień dobry,
Dziękujemy bardzo za recenzję na tripadvisor i za czas poświęcony na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z wizyty w hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Cieszymy się, że była Pani/był Pan zadowolony/a z naszej lokalizacji. Jednocześnie przykro nam z powodu niedogodności, które miały miejsce w trakcie pobytu. Proszę przyjąć nasze najszczersze przeprosiny z tego powodu. Niemniej jednak mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią/Pana ponownie przy okazji kolejnych przyjazdów do Szczecina. Z poważaniem, Joanna Niespodziańska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

doskonała lokalizacja na wypady piesze czy rowerowe lub transportem publicznym zwiedzania najważniejszych i najatrakcyjniejszych punktów w mieście. hotel doskonale nadaje się na kilku dniowe pobyty właśnie z przeznaczeniem na poznanie pięknego miasta jakim jest Szczecin.

Dziękujemy, Seaside13095644139

Dzień dobry,
Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję na tripadvisor i za czas poświęcony na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z wizyty w hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Cieszymy się, że nasza lokalizacja okazała się trafiona. Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią/Pana ponownie przy okazji kolejnych przyjazdów do Szczecina. Z poważaniem, Joanna Niespodziańska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu