“Dramat ”
Browar Stara Komenda — recenzja

Browar Stara Komenda
Nr 20 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Browar Stara Komenda mieści się w zabytkowym budynku Komendantury Garnizonu Wojskowego z 1867r. Po 1945r. w budynku mieściło się Centrum Rozpowszechniania Filmów do Kin (FILM-ART). Stara Komenda to pierwszy browar restauracyjny w Szczecinie. Lokali tego typu było ponad kilkadziesiąt na Pomorzu Zachodnim. Jako mały, rodzinny browar stawiamy na to co naturalne, świeże. Łączymy w sobie cechy zakładu piwowarskiego, restauracji i pubu. Kontynuujemy tradycję i odbudowujemy piwowarstwo w naszym regionie. Serdecznie zapraszamy.

Lokal ma w nazwie, browar, i nawet warzą tam piwo, niestety tylko z nazwy. Gorszego piwa nie piłem w Szczecinie. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, atomic242
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian K, Właściciel, Browar Stara KomendaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny kliencie,

dziękujemy za wizytę w Starej Komendzie - Pierwszym Browarze Restauracyjnym w Szczecinie. Niezmiernie nam przykro, że nie trafiliśmy w Pana gust. Proponujemy Panu piwa sezonowe - w każdym miesiącu warzymy inny gatunek odpowiedni na porę roku.

Nasze piwa produkowane są od początku działalności wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych składników: słodów jęczmiennych i pszenicznych, chmieli: polskich, amerykańskich, angielskich, czeskich i innych, wyselekcjonowanych drożdży oraz wody. Warzenie piwa prowadzi wykwalifikowany piwowar, a jakość naszych piw jest regularnie sprawdzana przez certyfikowanych sędziów piwnych.

Zapraszamy do dyskusji z naszym piwowarem, żeby mógł Pan poznać bliżej charakter piw warzonych w browarach restauracyjnych.

Pozdrawiam,
Damian

Absolutnie fenomenalne miejsce. Golonka rozwaliła system jej kruchość ,świeżość I ta kapusta absolutne rozpływające się w ustach. Piwa bardzo smaczne i aromatyczne szczególną uwagę przykuł ciemne piwko lerzakowane w beczkach po białym winie, poprostu ogień.No I obsługa, Pani Klaudia cud kobieta mająca ogrąmna pasje w sobie I wiedzę na temat miejsca, piwa I jedzenia. Napewno zabierzemy tu znajomych I napewno wrócimy. Świetne miejsce z dusza,świetnym piwem, atmosfera I jedzeniem, nr jeden na szczecińskiej mapie jak dla nas.

1  Dziękujemy, monikakH7328CQ
Zrecenzowano 5 września 2019

Piwo, które warzą na miejscu na pewno podbije niejedno podniebienie. Wnętrze i wystrój zachwycą poprzednią epoką. Polecam i na jedno piwko i na dłuższe posiedzenie.

Dziękujemy, peterjestem
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa ok,bardzo pomocna.
Ceny realne.
Jedzenie dobre .Blisko do lokalnych klubów . Dobre miejsce ma start imprezy.

Dziękujemy, Explorer587915
Zrecenzowano 1 września 2019

Sympatyczny lokal w centrum Szczecina. Miła i sprawna obsługa. Posiłki są smaczne, obfite i niedrogie. W tle fajna muzyka z lat 60-tych.

Dziękujemy, jkusnierek

Browar Stara Komenda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Browar Stara Komenda? Podziel się wrażeniami!