“Dla niewymagających.”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 2 dodatkowych witryn!
Hotel Panorama
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel na uboczu. Typowy na trasie. Bez wygód. Jedzenie smaczne, obsługa młoda ale mało energiczna. Pokoje choć po remoncie trącą latami 80-tymi. Łazienka z prysznicem, czysta i po liftingu. Tapczany twarde i wąskie. Zasłony staromodne. Widać że hotel był odświeżony ale to nie jest miejsce na urlop. Raczej spij i jedź dalej.

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Maja D

Zrecenzowano 26 lipca 2017

Ten hotel to taka podróż w czasie do PRL-u i nawet zapach ten sam... Obsługa to zazwyczaj młode dziewczyny z wyjątkiem pań sprzątających o ile można powiedzieć tu o sprzątaniu.
Meble są tak stare, że strach dotykać, aby nie zepsuć.
Jedynym plusem właściwie jest droga, ponieważ da się szybko dojechać do hotelu i łatwo zaparkować.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, bartek221000zalewski
Zrecenzowano 6 lipca 2017

Trafiłem na ten hotel przez mojego znajomego, który nie zamierza wydawać dużo pieniędzy na nocleg.
Hotel lata świetności ma już dawno za sobą. Generalnie pamięta Gierka ;-))) Hotel czysty natomiast zapach to taki powrót do przeszłości, jakieś 20 lat .
Pokój czysty, funkcjonalny. Łazienka lata 80te..
Dużym minusem są bardzo cienkie ściany między pokojami. Mi obok trafiła się parka, która całą noc i ranek oddawali się uciechom cielesnym ;-))) Cicho nie było ;-)
Śniadanie dość obfite, obsługa to dziewczyny na praktykach.
Dobre położenie przy głównej trasie. Parking duży, ogrodzony.
Za nocleg ze śniadaniem i parkingiem zapłaciłem 180 pln. Jak ktoś nie ma dużych wymagań to nocleg jest ok ale na dłużej nie polecam...

Data pobytu: lipcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, lotrex1
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Po przeczytaniu opinii na temat tego hotelu miałem poważne wątpliwości czy zamówić w nim nocleg.
Moim zdaniem oferta hotelu dokładnie odzwierciedla rzeczywistość.
Wyjątkowo tani, za nocleg + śniadanie + parking zapłaciłem ~200 zł.
W tym samym tygodniu spałem w hotelu Novotel Warszawa Centrum
(dawny Hotel Forum) gdzie za nocleg zapłaciłem 690 zł + 85 zł za parking.
I pomimo, że był to hotel 4-gwiazkowy to np. śniadania znacznie lepsze były w
hotelu Panorama. Tylko w omawianym hotelu był podgrzewacz do talerzy.
Nie ma go w żadnym Ibisie czy Novotelu.
Również wybór potraw przewyższa wyżej wymienione hotele.
Zamawiając pokój w tym obiekcie godzimy się na to, że jest taki standard jaki jest
w ofercie. Jedyna "niedogodność" to brak czajnika. Zdaje sobie sprawę, że obiekt ma
swoje lata i gdyby pozwolono używać tego sprzętu to rozdzielnia główna mogłaby spłynąć. W związku z tym, że rano zawsze budzę się kawą nie inaczej było w tym obiekcie. Tym samym muszę się przyznać do "wykroczenia" . Zawsze mam ze sobą czajnik turystyczny. Nawet udało mi go "przemycić" na wszystkie rejsy wycieczkowe na jakich byłem.
Podsumowując: wyjątkowa sympatyczna obsługa, standard zgodny z ofertą, bardzo dobre śniadania, możliwość zjedzenia kolacji do godz. 24.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano 19 maja 2017

Usługi na bardzo dobrym poziomie. Pokój standardowy ale bardzo miły i przyjemny. Hotel położony blisko obwodnicy z dość szybkim dojazdem do centrum. Zaletą niewątpliwa cisza i doskonałe śniadania. Wada, może trochę stary wygląd.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony parkingu gwarantuje ciszę.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: marcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Bartłomiej S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Szczecin)
w odległości 7,9 km
Hotel Novotel Szczecin Centrum
Nr 4 z 26 w lokalizacji Szczecin
Liczba recenzji: 639
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Panorama? Podziel się wrażeniami!

Hotel Panorama — dodatkowe informacje

Adres: ul. Radosna 60 | Stettino, Szczecin 70-752, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Szczecin
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zakres cen: 150 zł–170 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Panorama 3*
Liczba pokoi: 132
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Panorama. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?