Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Ten hotel to taka podróż w czasie do PRL-u i nawet zapach ten sam... Obsługa to zazwyczaj młode dziewczyny z wyjątkiem pań sprzątających o ile można powiedzieć tu o sprzątaniu.
Meble są tak stare, że strach dotykać, aby nie zepsuć.
Jedynym plusem właściwie jest droga, ponieważ da się szybko dojechać do hotelu i łatwo zaparkować.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, bartek221000zalewski
Zrecenzowano: 6 lipca 2017

Trafiłem na ten hotel przez mojego znajomego, który nie zamierza wydawać dużo pieniędzy na nocleg.
Hotel lata świetności ma już dawno za sobą. Generalnie pamięta Gierka ;-))) Hotel czysty natomiast zapach to taki powrót do przeszłości, jakieś 20 lat .
Pokój czysty, funkcjonalny. Łazienka lata 80te..
Dużym minusem są bardzo cienkie ściany między pokojami. Mi obok trafiła się parka, która całą noc i ranek oddawali się uciechom cielesnym ;-))) Cicho nie było ;-)
Śniadanie dość obfite, obsługa to dziewczyny na praktykach.
Dobre położenie przy głównej trasie. Parking duży, ogrodzony.
Za nocleg ze śniadaniem i parkingiem zapłaciłem 180 pln. Jak ktoś nie ma dużych wymagań to nocleg jest ok ale na dłużej nie polecam...

Data pobytu: lipiec 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, lotrex1
Zrecenzowano: 30 czerwca 2017

Po przeczytaniu opinii na temat tego hotelu miałem poważne wątpliwości czy zamówić w nim nocleg.
Moim zdaniem oferta hotelu dokładnie odzwierciedla rzeczywistość.
Wyjątkowo tani, za nocleg + śniadanie + parking zapłaciłem ~200 zł.
W tym samym tygodniu spałem w hotelu Novotel Warszawa Centrum
(dawny Hotel Forum) gdzie za nocleg zapłaciłem 690 zł + 85 zł za parking.
I pomimo, że był to hotel 4-gwiazkowy to np. śniadania znacznie lepsze były w
hotelu Panorama. Tylko w omawianym hotelu był podgrzewacz do talerzy.
Nie ma go w żadnym Ibisie czy Novotelu.
Również wybór potraw przewyższa wyżej wymienione hotele.
Zamawiając pokój w tym obiekcie godzimy się na to, że jest taki standard jaki jest
w ofercie. Jedyna "niedogodność" to brak czajnika. Zdaje sobie sprawę, że obiekt ma
swoje lata i gdyby pozwolono używać tego sprzętu to rozdzielnia główna mogłaby spłynąć. W związku z tym, że rano zawsze budzę się kawą nie inaczej było w tym obiekcie. Tym samym muszę się przyznać do "wykroczenia" . Zawsze mam ze sobą czajnik turystyczny. Nawet udało mi go "przemycić" na wszystkie rejsy wycieczkowe na jakich byłem.
Podsumowując: wyjątkowa sympatyczna obsługa, standard zgodny z ofertą, bardzo dobre śniadania, możliwość zjedzenia kolacji do godz. 24.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano: 19 maja 2017

Usługi na bardzo dobrym poziomie. Pokój standardowy ale bardzo miły i przyjemny. Hotel położony blisko obwodnicy z dość szybkim dojazdem do centrum. Zaletą niewątpliwa cisza i doskonałe śniadania. Wada, może trochę stary wygląd.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony parkingu gwarantuje ciszę.
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Bartłomiej S
Zrecenzowano: 6 marca 2017

Hotel przy trasie, traktowałem go jako zło konieczne. Bez rewelacji, śniadanie słabe. Duzy parking, Bezplate WiFi. Łóżka twarde. Łazienka słaba, dość zimno w pokoju, woda letnia pod prysznicem. Żadna przyjemność.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, bussines_fly