Zrecenzowano: 19 maja 2017

Usługi na bardzo dobrym poziomie. Pokój standardowy ale bardzo miły i przyjemny. Hotel położony blisko obwodnicy z dość szybkim dojazdem do centrum. Zaletą niewątpliwa cisza i doskonałe śniadania. Wada, może trochę stary wygląd.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony parkingu gwarantuje ciszę.
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Bartłomiej S
Zrecenzowano: 6 marca 2017

Hotel przy trasie, traktowałem go jako zło konieczne. Bez rewelacji, śniadanie słabe. Duzy parking, Bezplate WiFi. Łóżka twarde. Łazienka słaba, dość zimno w pokoju, woda letnia pod prysznicem. Żadna przyjemność.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, bussines_fly
Zrecenzowano: 27 lutego 2017

Hotel położony blisko obwodnicy/ autostrady. Pokój przestronny, może powoli nadający się do odświeżenia. Łazienka spora, bez "fajerwerków". Ot, taka klasyczna i wygodna.
Obsługa w recepcji wzorowa- to samo można powiedzieć o obsłudze w restauracji.
Śniadania i obiady w porządku.
Cena hotelu do zniesienia ale dopałaty (parking: 20 zł/ doba; śniadania: 25 zł/ doba) już nie do końca.
U mnie w pokoju słabiutko działał internet (WiFi)
Suma summarum- cena troszkę za wysoka jak na taki standard.

• Data pobytu: luty 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Artur Ć
Zrecenzowano: 22 lutego 2017

Mam duży ból głowy oceniając ten hotel. Z jednej strony jest on świetnie położony, 2 minuty od autostrady A6, wyjazd ze Szczecina to prawdziwa przyjemność. Także, dla osób lubiących sobie pobiegać, lokalizacja jest idealna - zaraz obok jest wejście do lasu, gdzie jest mnóstwo ścieżek biegowych. Ale jak chodzi o sam hotel - bardzo skromnie wyposażone i bardzo oszczędnie wykończony. Pokoje są więcej jak skromne i widać w nich upływ czasu. Wg mnie wymagają odświeżenia. Brakuje zestawu do parzenia kawy i herbaty. Stare, małe telewizory. Łóżka niewygodne. Łazienka bardzo, bardzo skromna. Największa wada to bardzo cienkie ściany między pokojami - ja trafiłem niestety na sąsiada cały czas rozmawiającego przez telefon i myślałem, że dostanę szału - słyszałem wszystkie jego słowa. Jeżeli chodzi o sniadania to raczej standard nic poza tym. Na pewno hotel nadaje się na jeden max dwa noclegi o ile nie będziecie mieli sąsiada takiego jak ja :)

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz P
Zrecenzowano: 21 lutego 2017

Hotel położony tuż przy zjeździe z autostrady. Duży, płatny, parking zlokalizowany jest tuż obok hotelu. Pokoje dość duże, niestety bardzo akustyczne. Pojedyncze łóżka spore ale materace już swoje najlepsze lata mają za sobą. Wyposażanie pokoju standardowe - telewizor, stolik, krzesełka. W łazience duża kabina. Jest suszarka. Na powitanie buteleczka wody mineralnej. Szybkie, bezpłatne wifi. Śniadania dobre, smaczne, dodatkowo płatne (25, 00 pln).

• Data pobytu: luty 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, kamil_andrzej