“Standard hotelu dokładnie taki jak w ofercie”
Hotel Panorama — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 2 dodatkowych witryn!
Hotel Panorama
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Po przeczytaniu opinii na temat tego hotelu miałem poważne wątpliwości czy zamówić w nim nocleg.
Moim zdaniem oferta hotelu dokładnie odzwierciedla rzeczywistość.
Wyjątkowo tani, za nocleg + śniadanie + parking zapłaciłem ~200 zł.
W tym samym tygodniu spałem w hotelu Novotel Warszawa Centrum
(dawny Hotel Forum) gdzie za nocleg zapłaciłem 690 zł + 85 zł za parking.
I pomimo, że był to hotel 4-gwiazkowy to np. śniadania znacznie lepsze były w
hotelu Panorama. Tylko w omawianym hotelu był podgrzewacz do talerzy.
Nie ma go w żadnym Ibisie czy Novotelu.
Również wybór potraw przewyższa wyżej wymienione hotele.
Zamawiając pokój w tym obiekcie godzimy się na to, że jest taki standard jaki jest
w ofercie. Jedyna "niedogodność" to brak czajnika. Zdaje sobie sprawę, że obiekt ma
swoje lata i gdyby pozwolono używać tego sprzętu to rozdzielnia główna mogłaby spłynąć. W związku z tym, że rano zawsze budzę się kawą nie inaczej było w tym obiekcie. Tym samym muszę się przyznać do "wykroczenia" . Zawsze mam ze sobą czajnik turystyczny. Nawet udało mi go "przemycić" na wszystkie rejsy wycieczkowe na jakich byłem.
Podsumowując: wyjątkowa sympatyczna obsługa, standard zgodny z ofertą, bardzo dobre śniadania, możliwość zjedzenia kolacji do godz. 24.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, calve2014

Zrecenzowano 19 maja 2017

Usługi na bardzo dobrym poziomie. Pokój standardowy ale bardzo miły i przyjemny. Hotel położony blisko obwodnicy z dość szybkim dojazdem do centrum. Zaletą niewątpliwa cisza i doskonałe śniadania. Wada, może trochę stary wygląd.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony parkingu gwarantuje ciszę.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: marcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Bartłomiej S
Zrecenzowano 6 marca 2017

Hotel przy trasie, traktowałem go jako zło konieczne. Bez rewelacji, śniadanie słabe. Duzy parking, Bezplate WiFi. Łóżka twarde. Łazienka słaba, dość zimno w pokoju, woda letnia pod prysznicem. Żadna przyjemność.

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, bussines_fly
Zrecenzowano 27 lutego 2017

Hotel położony blisko obwodnicy/ autostrady. Pokój przestronny, może powoli nadający się do odświeżenia. Łazienka spora, bez "fajerwerków". Ot, taka klasyczna i wygodna.
Obsługa w recepcji wzorowa- to samo można powiedzieć o obsłudze w restauracji.
Śniadania i obiady w porządku.
Cena hotelu do zniesienia ale dopałaty (parking: 20 zł/ doba; śniadania: 25 zł/ doba) już nie do końca.
U mnie w pokoju słabiutko działał internet (WiFi)
Suma summarum- cena troszkę za wysoka jak na taki standard.

• Data pobytu: lutym 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Artur Ć
Zrecenzowano 22 lutego 2017

Mam duży ból głowy oceniając ten hotel. Z jednej strony jest on świetnie położony, 2 minuty od autostrady A6, wyjazd ze Szczecina to prawdziwa przyjemność. Także, dla osób lubiących sobie pobiegać, lokalizacja jest idealna - zaraz obok jest wejście do lasu, gdzie jest mnóstwo ścieżek biegowych. Ale jak chodzi o sam hotel - bardzo skromnie wyposażone i bardzo oszczędnie wykończony. Pokoje są więcej jak skromne i widać w nich upływ czasu. Wg mnie wymagają odświeżenia. Brakuje zestawu do parzenia kawy i herbaty. Stare, małe telewizory. Łóżka niewygodne. Łazienka bardzo, bardzo skromna. Największa wada to bardzo cienkie ściany między pokojami - ja trafiłem niestety na sąsiada cały czas rozmawiającego przez telefon i myślałem, że dostanę szału - słyszałem wszystkie jego słowa. Jeżeli chodzi o sniadania to raczej standard nic poza tym. Na pewno hotel nadaje się na jeden max dwa noclegi o ile nie będziecie mieli sąsiada takiego jak ja :)

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz P
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Szczecin)
w odległości 7,9 km
Hotel Novotel Szczecin Centrum
Nr 4 z 26 w lokalizacji Szczecin
Liczba recenzji: 639
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Panorama? Podziel się wrażeniami!

Hotel Panorama — dodatkowe informacje

Adres: ul. Radosna 60 | Stettino, Szczecin 70-752, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Szczecin
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zakres cen: 150 zł–170 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Panorama 3*
Liczba pokoi: 132
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Panorama. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?