Zrecenzowano: 14 września 2016

Hotel dla niewymagających, na jedną noc w celach służbowych ok.
Śniadania bez szału raczej monotonne. Pokoje bez luksusów ale czyste, łózka wygodne.
Miła obsługa w recepcji. Restauracja na średnim poziomie, obsługa przecietna.
Polecam na 1 noc.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, portos303
Zrecenzowano: 29 lipca 2016

Hotel ma dobrą lokalizację dla podróżujących służbowo. Jest przy wjezdzie na autostradę. W moim przypadku pojechałem bez korków i swiateł dalej do Gorzowa. Z okna super panorama na Szczecin. Duzy parking i kompetentne osoby w recepcji .
Pokoje jak i hotel nie są nowe ale jest czysto. Śniadanie w dużym wyborze. Jedyna rzecz do zmiany to zakup expresu do kawy. Termos nie daje dobrej jakości jak express kawowy. Reszta oki. W pokoju była informacja o możliwości korzystania z sauny i siłowni. Ja nie korzystałem

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na piętrze mają ładniejszy widok
Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 28 czerwca 2016

Pokoje nie są zbyt przyjazne i dość zużyte, chyba że to tylko my na taki trafiłyśmy. Byłam z córka i wnukiem. Nie czuliśmy się w tym hotelu jakoś zaopiekowani. Po prostu miejsce na nocleg. Usytuowane przy trasie na Berlin, więc to jest plus. Solidne, czyste. Może być. Na krótki pobyt, na pewno nie na dłużej.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, Stasia M
Zrecenzowano: 8 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Niestety, pierwsze co się rzuciło do nosa po wejściu do pokoju to zapach potu...Ale ogólnie jest dość czysto. Ściany są chyba z papieru bo słychać każdy ruch na korytarzu, szczekanie psa z sąsiedniego pokoju etc. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Szału nie ma...Na pewno rekompensuje to widok z pokoju! Duży parking. Do centrum Szczecina, 12 km. Darmowe Wi-Fi.

Termin pobytu: maj 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, winewa
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2016

To nie ta sama Panorama co pare lat temu. Obsługa mało sympatyczna, hotel wymaga remontu a jakość posiłków pozostawia trochę do życzenia. Generalnie obiekt wydaje się czysty, jednak jak by się bliżej przyjrzeć to można znaleźć poważne niedociągnięcia, które mogą razić. Cena adekwatna do jakości... Bardzo dobra lokalizacja przy autostradzie.

Termin pobytu: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, Mateusz Ć