“Impreza”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 2 dodatkowych witryn!
Hotel Panorama
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zrecenzowano 22 października 2016

Bardzo jestem zadowolona ,wszelkie sprawy które były uzgodnione były zrealizowane ,nocuje w tym hotelu już kilka razy ,lokalizacja dobra, obsługa restauracji dobrze się spisuje ,polecam innym ,którzy nie chcą być w zgiełku miasta

Wskazówka dotycząca pokojów: Puszcza Bukowa ,jezioro szmaragdowe
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Grażyna K

Zrecenzowano 14 września 2016

Hotel dla niewymagających, na jedną noc w celach służbowych ok.
Śniadania bez szału raczej monotonne. Pokoje bez luksusów ale czyste, łózka wygodne.
Miła obsługa w recepcji. Restauracja na średnim poziomie, obsługa przecietna.
Polecam na 1 noc.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, portos303
Zrecenzowano 29 lipca 2016

Hotel ma dobrą lokalizację dla podróżujących służbowo. Jest przy wjezdzie na autostradę. W moim przypadku pojechałem bez korków i swiateł dalej do Gorzowa. Z okna super panorama na Szczecin. Duzy parking i kompetentne osoby w recepcji .
Pokoje jak i hotel nie są nowe ale jest czysto. Śniadanie w dużym wyborze. Jedyna rzecz do zmiany to zakup expresu do kawy. Termos nie daje dobrej jakości jak express kawowy. Reszta oki. W pokoju była informacja o możliwości korzystania z sauny i siłowni. Ja nie korzystałem

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na piętrze mają ładniejszy widok
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 28 czerwca 2016

Pokoje nie są zbyt przyjazne i dość zużyte, chyba że to tylko my na taki trafiłyśmy. Byłam z córka i wnukiem. Nie czuliśmy się w tym hotelu jakoś zaopiekowani. Po prostu miejsce na nocleg. Usytuowane przy trasie na Berlin, więc to jest plus. Solidne, czyste. Może być. Na krótki pobyt, na pewno nie na dłużej.

• Data pobytu: marcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Stasia M
Zrecenzowano 8 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Niestety, pierwsze co się rzuciło do nosa po wejściu do pokoju to zapach potu...Ale ogólnie jest dość czysto. Ściany są chyba z papieru bo słychać każdy ruch na korytarzu, szczekanie psa z sąsiedniego pokoju etc. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Szału nie ma...Na pewno rekompensuje to widok z pokoju! Duży parking. Do centrum Szczecina, 12 km. Darmowe Wi-Fi.

Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, winewa
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Szczecin)
w odległości 7,9 km
Hotel Novotel Szczecin Centrum
Nr 4 z 26 w lokalizacji Szczecin
Liczba recenzji: 639
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Panorama? Podziel się wrażeniami!

Hotel Panorama — dodatkowe informacje

Adres: ul. Radosna 60 | Stettino, Szczecin 70-752, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Szczecin
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zakres cen: 150 zł–170 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Panorama 3*
Liczba pokoi: 132
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Panorama. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?