“Panorama fajna”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 2 dodatkowych witryn!
Hotel Panorama
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zrecenzowano 29 lipca 2016

Hotel ma dobrą lokalizację dla podróżujących służbowo. Jest przy wjezdzie na autostradę. W moim przypadku pojechałem bez korków i swiateł dalej do Gorzowa. Z okna super panorama na Szczecin. Duzy parking i kompetentne osoby w recepcji .
Pokoje jak i hotel nie są nowe ale jest czysto. Śniadanie w dużym wyborze. Jedyna rzecz do zmiany to zakup expresu do kawy. Termos nie daje dobrej jakości jak express kawowy. Reszta oki. W pokoju była informacja o możliwości korzystania z sauny i siłowni. Ja nie korzystałem

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na piętrze mają ładniejszy widok
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Grzegorz S

Zrecenzowano 28 czerwca 2016

Pokoje nie są zbyt przyjazne i dość zużyte, chyba że to tylko my na taki trafiłyśmy. Byłam z córka i wnukiem. Nie czuliśmy się w tym hotelu jakoś zaopiekowani. Po prostu miejsce na nocleg. Usytuowane przy trasie na Berlin, więc to jest plus. Solidne, czyste. Może być. Na krótki pobyt, na pewno nie na dłużej.

• Data pobytu: marcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Stasia M
Zrecenzowano 8 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Niestety, pierwsze co się rzuciło do nosa po wejściu do pokoju to zapach potu...Ale ogólnie jest dość czysto. Ściany są chyba z papieru bo słychać każdy ruch na korytarzu, szczekanie psa z sąsiedniego pokoju etc. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Szału nie ma...Na pewno rekompensuje to widok z pokoju! Duży parking. Do centrum Szczecina, 12 km. Darmowe Wi-Fi.

Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, winewa
Zrecenzowano 29 kwietnia 2016

To nie ta sama Panorama co pare lat temu. Obsługa mało sympatyczna, hotel wymaga remontu a jakość posiłków pozostawia trochę do życzenia. Generalnie obiekt wydaje się czysty, jednak jak by się bliżej przyjrzeć to można znaleźć poważne niedociągnięcia, które mogą razić. Cena adekwatna do jakości... Bardzo dobra lokalizacja przy autostradzie.

• Data pobytu: kwietniu 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Mateusz Ć
Zrecenzowano 30 marca 2016

Pierwsza pani na recepcji oschła i nieuprzejma, potraktowała nas z góry. Niemców traktowała o wiele lepiej mimo, że przecież płacimy te same pieniądze. Nie chciała nam uznać śniadań w rezerwacji i upierała się, że zarezerwowaliśmy sam pokój bez śniadań. Nasze potwierdzenie się dla niej nie liczyło, ważniejsze było to, co ona miała napisane. Odburknęła "No przecież mam przed oczami". Skończyło się telefonem do Booking.com i wszystko zostało wyjaśnione.

Sama cena pokoju nie jest wysoka, natomiast hotel nadrabia cenami w restauracji. Cena za śniadanie 25 zł za osobę za dobę to chyba jakiś żart. Inne hotele mają to samo za 12-15 zł. Również cena za parking 20 zł za dobę to gruba przesada. Nie pamiętam, żebyśmy gdziekolwiek w Europie płacili za parking w hotelu, no ale to Polska.

W pokoju brak czajnika i lodówki, więc jak ktoś lubi dzień zacząć od kawy jeszcze przed prysznicem, to niech lepiej weźmie swój czajnik. Lodówka z kolei przydałaby się latem na zimne napoje. To pewnie ma związek za nabijaniem kasy w restauracji.
Na wszystkich ścianach pod sufitem jest jakby kawałek drewnianej boazerii, która pracuje pod wpływem temperatury, np. ogrzewania, więc całą noc słychać jak drewno się rozpręża i stuka.

Obsługa sprzątająca powinna lepiej się przykładać. Na jednej ze ścian pod sufitem był rozbryzgany jakiś sok, a pod biurkiem wciąż nie ściągnięte taśmy po malowaniu pokoju. Nasz nr pokoju to 121.

Materace wyleżane, czuć sprężyny. Jakbym tylko ja narzekał, to by było nie ważne, bo swoje ważę, ale skoro narzekała na to moja 6-letnia chuda jak patyk córka, to już musi być kiepsko.

Przydałby się jakiś mały plac zabaw na zewnątrz. Terenu jest od groma, żeby to wykorzystać.

Dogodny dojazd zaraz przy zjeździe z autostrady, cichutko, duży parking, pyszne śniadania. Oprócz jednej pani na recepcji, reszta obsługi bardzo miła. Niewysoka cena za pokój.

• Data pobytu: marcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, cr3ate
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Szczecin)
w odległości 7,9 km
Hotel Novotel Szczecin Centrum
Nr 4 z 26 w lokalizacji Szczecin
Liczba recenzji: 639
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Panorama? Podziel się wrażeniami!

Hotel Panorama — dodatkowe informacje

Adres: ul. Radosna 60 | Stettino, Szczecin 70-752, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Szczecin
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 19 wśród 26 hoteli w Szczecinie
Zakres cen: 150 zł–170 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Panorama 3*
Liczba pokoi: 132
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Panorama. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?