Zrecenzowano: 28 czerwca 2016

Pokoje nie są zbyt przyjazne i dość zużyte, chyba że to tylko my na taki trafiłyśmy. Byłam z córka i wnukiem. Nie czuliśmy się w tym hotelu jakoś zaopiekowani. Po prostu miejsce na nocleg. Usytuowane przy trasie na Berlin, więc to jest plus. Solidne, czyste. Może być. Na krótki pobyt, na pewno nie na dłużej.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Stasia M
Zrecenzowano: 8 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Niestety, pierwsze co się rzuciło do nosa po wejściu do pokoju to zapach potu...Ale ogólnie jest dość czysto. Ściany są chyba z papieru bo słychać każdy ruch na korytarzu, szczekanie psa z sąsiedniego pokoju etc. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Szału nie ma...Na pewno rekompensuje to widok z pokoju! Duży parking. Do centrum Szczecina, 12 km. Darmowe Wi-Fi.

Data pobytu: maj 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, winewa
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2016

To nie ta sama Panorama co pare lat temu. Obsługa mało sympatyczna, hotel wymaga remontu a jakość posiłków pozostawia trochę do życzenia. Generalnie obiekt wydaje się czysty, jednak jak by się bliżej przyjrzeć to można znaleźć poważne niedociągnięcia, które mogą razić. Cena adekwatna do jakości... Bardzo dobra lokalizacja przy autostradzie.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Mateusz Ć
Zrecenzowano: 30 marca 2016

Pierwsza pani na recepcji oschła i nieuprzejma, potraktowała nas z góry. Niemców traktowała o wiele lepiej mimo, że przecież płacimy te same pieniądze. Nie chciała nam uznać śniadań w rezerwacji i upierała się, że zarezerwowaliśmy sam pokój bez śniadań. Nasze potwierdzenie się dla niej nie liczyło, ważniejsze było to, co ona miała napisane. Odburknęła "No przecież mam przed oczami". Skończyło się telefonem do Booking.com i wszystko zostało wyjaśnione.

Sama cena pokoju nie jest wysoka, natomiast hotel nadrabia cenami w restauracji. Cena za śniadanie 25 zł za osobę za dobę to chyba jakiś żart. Inne hotele mają to samo za 12-15 zł. Również cena za parking 20 zł za dobę to gruba przesada. Nie pamiętam, żebyśmy gdziekolwiek w Europie płacili za parking w hotelu, no ale to Polska.

W pokoju brak czajnika i lodówki, więc jak ktoś lubi dzień zacząć od kawy jeszcze przed prysznicem, to niech lepiej weźmie swój czajnik. Lodówka z kolei przydałaby się latem na zimne napoje. To pewnie ma związek za nabijaniem kasy w restauracji.
Na wszystkich ścianach pod sufitem jest jakby kawałek drewnianej boazerii, która pracuje pod wpływem temperatury, np. ogrzewania, więc całą noc słychać jak drewno się rozpręża i stuka.

Obsługa sprzątająca powinna lepiej się przykładać. Na jednej ze ścian pod sufitem był rozbryzgany jakiś sok, a pod biurkiem wciąż nie ściągnięte taśmy po malowaniu pokoju. Nasz nr pokoju to 121.

Materace wyleżane, czuć sprężyny. Jakbym tylko ja narzekał, to by było nie ważne, bo swoje ważę, ale skoro narzekała na to moja 6-letnia chuda jak patyk córka, to już musi być kiepsko.

Przydałby się jakiś mały plac zabaw na zewnątrz. Terenu jest od groma, żeby to wykorzystać.

Dogodny dojazd zaraz przy zjeździe z autostrady, cichutko, duży parking, pyszne śniadania. Oprócz jednej pani na recepcji, reszta obsługi bardzo miła. Niewysoka cena za pokój.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, cr3ate
Zrecenzowano: 27 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Generalnie hotel czysty. W środku pachnie koloniami sprzed 20 lat. Zapach ośrodka tzw. późny Gierek. Oj pamięta on czasy starych dobrych lat, pan parkingowy, białe krawężniki, recepcja, restauracja... Taki klimat lat 70/80. Pokoje czyste, prosto urządzone. Łazienka zwykła. Bardzo cienkie ściany, jak sąsiad nastawił budzik na 6 rano a ty chcesz pospać do 8, to ciężko, bo słychać jak się kąpie i załatwia potrzeby fizjologiczne.... Śniadania dość obfite, obsługa stara gwardia i system sprzed lat. Daleko wszędzie. Generalnie przy trasie i tyle, taki mały koniec świata. Polecam na podróż służbową, bo jest ciepło i smacznie. Dla niewymagających.

Data pobytu: styczeń 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Bartek P