Zwiedzanie

Zrecenzowano: 2 września 2019
szymonj842
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Nie jestem fanką motoryzacji i pojazdów, ale jako, że już trafiłam do tego miejsca jako osoba towarzysząca nie żałuję ani chwili. Miejsce jest super, przygotowane na wysokim poziomie. Polecam i tym dużym i małym aby odwiedzić to wyjątkowe miejsce!

Dziękujemy, Ewelina T
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam jakiś czas temu, było super. Teraz przymierzam się do pójścia jeszcze raz z mniejszą córką, która jest zafascynowana pojazdami

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, szymonj842
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce dla całej rodziny. Wracają wspomnienia trochę starszych czasów. Dobrze zachowane eksponaty, odnowione tak że aż miło popatrzeć.
Przy muzeum Cafe Niebko też całkiem fajne miejsce dla rodzinki gdzie dzieci mogą się pobawić a rodzice porozmawiać.

Dziękujemy, gdzinek
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z 8letnią córką, której zwłaszcza przypadły do gustu stare tramwaje jeżdżące kiedyś po ulicach Szczecina, a do których można wejść i posiedzieć w środku.Również symulator tramwaju cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.Dajemy 10.

Dziękujemy, IzabelaS1981
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum jest bardzo reklamowane, ale poza zabytkami motoryzacji nie ma tam nic więcej. Jest jeszcze sala eksperymentów fizycznych, ale jest niewielka i połowa rzeczy jest zepsuta

Dziękujemy, dorota_267