Zapisz
Klasa

Coś niespotykanego. Widziałem różne wystawy motoryzacyjne a zadba się nie równa z tą. Zobaczyć... Przeczytaj więcej

Ja6663
Piękne stare samochody

Zdecydowanie polecam do odwiedzenia, nie tylko miłośników dwóch czy czterech kółek. Przede... Przeczytaj więcej

Pathon11
Ostrowo, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam jakiś czas temu, było super. Teraz przymierzam się do pójścia jeszcze raz z mniejszą córką, która jest zafascynowana pojazdami

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, szymonj842
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce dla całej rodziny. Wracają wspomnienia trochę starszych czasów. Dobrze zachowane eksponaty, odnowione tak że aż miło popatrzeć.
Przy muzeum Cafe Niebko też całkiem fajne miejsce dla rodzinki gdzie dzieci mogą się pobawić a rodzice porozmawiać.

Dziękujemy, gdzinek
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z 8letnią córką, której zwłaszcza przypadły do gustu stare tramwaje jeżdżące kiedyś po ulicach Szczecina, a do których można wejść i posiedzieć w środku.Również symulator tramwaju cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.Dajemy 10.

Dziękujemy, IzabelaS1981
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum jest bardzo reklamowane, ale poza zabytkami motoryzacji nie ma tam nic więcej. Jest jeszcze sala eksperymentów fizycznych, ale jest niewielka i połowa rzeczy jest zepsuta

Dziękujemy, dorota_267
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

miejsce super- bo stara zajezdnia tramwajowa atrakcyjnie odnowiona i dostosowana do możliwości ekspozycyjnych Muzeum. Pełno różnorakich eksponatów: stare tramwaje do których można wsiadać i np. oglądać starą Kronikę Filmową, wozy przeróżne, autka małe i duże można posłuchać odgłosów startowania samochodów, obejrzeć świetne pojazdy. Bardzo lubię to Muzeum, tam jest miła atmosfera i jakoś tak dobrze się zwiedza i chodzi między tymi wszystkimi sprzętami dla ludzi no i można powspominać bo latka lecą i niektóre środki transportu są już wycofane z obiegu a w Muzeum stoją :)

Dziękujemy, KaptursienK