“Prawdopodobnie najlepsza pizza w Polsce”
Trattoria Toscana — recenzja

Trattoria Toscana
Nr 27 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest tutaj zawsze klasa. Świeża, pyszna. Mówiąc bez ogródek najlepsza jaką miałem okazje próbować w kraju. Serwis trochę za bardzo na luzie, a przecież to nie Rzym ;) mimo to każda wizyta jest bardziej na plus

Dziękujemy, lacoview

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle smacznie, jest starter, obsługa sprawna, szybka. Miło, wygodnie, klimatycznie, smacznie i przede wszystkim „włosko”. Ważne też, że przy braku miejsc w restauracji obiad można zjeść z części kawiarnianej. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Bogdan Ż
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, ładny wystrój, ale obsługa niestety bardzo duży minus. Może zamiast plotkowac przy barze, warto byłoby się zainteresować klientem? Przy pustych talerzach i szklankach czekaliśmy naprawdę długo, pomimo chyba pięciu kelnerów, nikt się nie zainteresował. Może trzeba napisać przed wejściem, że to lokal samoobsługowy? Raczej już tam nie wrocimi, a szkoda, bo jedzenie naprawdę dobre.

Dziękujemy, martynaj2018
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Rewelacyjne jedzenie, obsługa i atmosfera. Prawdziwe smaki Italii w Szczecinie. Na szczególną uwagę zasługuje sałatka z kalmarami, makaron z krewetkami i wyśmienite wino domu :-)

Dziękujemy, ejewaa
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, jakości jedzenia i wystroju wnętrz. Bardzo przypadła mi do gustu

1  Dziękujemy, _ppaupac_

Trattoria Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Toscana? Podziel się wrażeniami!