“Bardzo dobra kuchnia. ”
Trattoria Toscana — recenzja

Trattoria Toscana
Nr 23 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z bardzo dobra kuchnia. Mankemantem jest ekstremalnie długi czas oczekiwania sięgający 1,5 godziny...... Mimo dobrej kuchni efekt jest pusty przez mało sympatyczna obsługę kelnerka..... Bardzo dobre desery.

Dziękujemy, tomaszc765

Zrecenzowano 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne wnętrze w stylu włoskim.Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Szczególnie smaczna była sałatka z piersią z kaczki. Jednak stosunkowo długo trzeba było czekać na przyjęcie zamówienia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Irena P
Zrecenzowano 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lubię to miejsce. Jedzenie jest pyszne a obsługa bardzo miła. Moim dzieciom bardzo podoba się własnoręczne przygotowywanie pizzy. Ceny mogłyby być bardziej przyjazne

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Jedynka
Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Obiektywnie, najlepsza włoska kuchnia w Szczecinie. Niezwykły klimat, miła obsługa. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, Biaggios19
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Skusiliśmy się miejsce głównie ze względu na lokalizację i czytając opinie na Trip Advisor, niedziela - godzina 14:00. Myśleliśmy, że nie będzie miejsca, ale ma szczęście było. Zajęliśmy stolik przy podręcznym barze, chwilę siedzieliśmy, jednak nikt do Nas nie podchodził, więc stwierdziliśmy, że weźmiemy sobie karty sami z bary. Chwilę później pojawił się kelner, dość oschle przyjął zamówienie i tylko doniósł nam karafke wina jak się skończyła. Było sporo gości, w tym dwie duże rezerwacje, jednak jedzenie dostaliśmy dość szybko. Pizza z szynką parmeńską i rukolą smakowała, jednak ravioli z ricottą i szpinakiem w pomidorowym sosie było bardzooo delikatne, zaś wino domowe białe rewelacja :)

Dziękujemy, Sylwia B

Trattoria Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Toscana? Podziel się wrażeniami!