Muzeum Historii Szczecina
Fajne

Muzeum nie jest złe, można poznać historię Szczecina. Jednak w dobie nowoczesnych muzeów to nic... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018
DagmaraM17

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Wystawa bardzo mi się podoba. Jako rodowity Szczecinianin z dużą przyjemnością obejrzałem eksponaty i zdjęcia. Ratusz sam w sobie ma też ciekawy klimat. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, zabayon
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Bardzo fajne miejsce, klimatyczne. Eksponaty są naprawdę bardzo ciekawe, choć trochę mało moim zdaniem. Za szybko się stamtąd wyszło :) Jedna wystawa jest poświęcona czasom bardziej współczesnym, gdzie mamy odwzorowanie jak wyglądała klasa w szkole, jak salon itp, to mi się bardzo spodobało. Są też mapy miasta porównane, żeby zobaczyć zmiany. Byłam w sobotę i ludzi nie było wcale, ale to i tak warte polecenia :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, DagmaraM17
Zrecenzowano: 17 lipca 2017

Warto tam zajść będąc w Szczecinie. Muzeum pokazuje historię miasta od samych początków miasta. Sporo ciekawych eksponatów.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano: 9 marca 2017

Pomimo zniszczeń i grabieży w Szczecinie po II Wojnie Światowej udało się zgromadzić kilka ciekawych eksponatów. Wrażenie robi przekrój geologiczno-archeologiczny na ścianie muzeum.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
1  Dziękujemy, Jacek R
Zrecenzowano: 5 września 2016

Szczecin w miniaturze przez wieki. jeśliś przyjechał tylko na pare chwil do Szczecina i chcesz coś zobaczyć o historii masta to wejdź do tej instytucji. Bardzo kompaktowo oprowadzi ciebie bo dziejach Szczecina.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
2  Dziękujemy, VisitorKiezix