“Przyjemne miejsce w centrum Szczecińskiej Starówki”
Pomiedzy. Cafe Club — recenzja

Pomiedzy. Cafe Club
Nr 221 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo przyjazne miejsce które znajduje się z samym centrum Starówki, pomiędzy wieloma ogródkami innych restauracji.
Miejsce spokojne, panuje tam miła klimatyczna atmosfera.
Polecam tatara, który zamiast startera mógłby być daniem głównym.
Pizza szpinakowa - jest naprawdę szpinakowa.\
Duży wybór drinków, dań - każdy znajdzie coś dla siebie.
Norwegia pozdrawia Panią kelnerkę, która pomogła Nam również znaleźć taksówkę.

Dziękujemy, ewelinak498

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Późnym wieczorem na drinka i przekąskę warto tam wpaść. Tatar wołowy genialny. Pizza pyszna. Obsługa bardzo miła. Ceny umiarkowane

Dziękujemy, EwaLeszek
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Jedzenie nie ciekawe.Napewno już tam nie będziemy.

Dziękujemy, 866ma_gorzatam
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wspaniałe zupy kremy, po których wieczór w teatrze zmienił się dla nas w mękę. Wzdęty brzuch, bieganie przez cały wieczór do toalety. Co Wy tam dosypujecie????

Dziękujemy, Anna Zofia K
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione przeze mnie danie pozbawione smaku. Lokal fajnie zlokalizowany, niestety niczym mnie nie urzekł.

Dziękujemy, 422paulinam

Pomiedzy. Cafe Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pomiedzy. Cafe Club? Podziel się wrażeniami!