“Kultowe miejsce na Podzamczu”
Pomiedzy. Cafe Club — recenzja

Pomiedzy. Cafe Club
Nr 220 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Późnym wieczorem na drinka i przekąskę warto tam wpaść. Tatar wołowy genialny. Pizza pyszna. Obsługa bardzo miła. Ceny umiarkowane

Dziękujemy, EwaLeszek

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Jedzenie nie ciekawe.Napewno już tam nie będziemy.

Dziękujemy, 866ma_gorzatam
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wspaniałe zupy kremy, po których wieczór w teatrze zmienił się dla nas w mękę. Wzdęty brzuch, bieganie przez cały wieczór do toalety. Co Wy tam dosypujecie????

Dziękujemy, Anna Zofia K
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione przeze mnie danie pozbawione smaku. Lokal fajnie zlokalizowany, niestety niczym mnie nie urzekł.

Dziękujemy, 422paulinam
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Czas oczekiwania grubo ponad godzina.
Jest to zdecydowanie nie do zaakceptowania.
Jedzenie jest w porządku ale na pewno niewarte czasu poświęconego w tym miejscu.
Obsługa taka sobie, nienajgorsza w porównaniu z innymi miejscami na starym mieście ale daleko jej do ideału. Generalnie lokal wypada bardzo słabo na tle pozostałych miejsc przy których się znajduje.
Nie polecam.

Dziękujemy, Ania B

Pomiedzy. Cafe Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pomiedzy. Cafe Club? Podziel się wrażeniami!