“jak zwykle”

Z drugiej strony lustra
Nr 8 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Romantyczny, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Najlepszym określeniem dla kuchni z drugiej strony lustra to casual fine dining, czyli autorskie menu, dania przygotowane z najwyższej jakości, świeżych, naturalnych produktów, serwowane w relaksującym otoczeniu. Ideą jest łączenie klasycznych francuskich technik kulinarnych z tradycją różnych kuchni regionalnych, w tym oczywiście kuchni polskiej. Te regionalne inspiracje to nie tylko sposób przyrządzenia, ale także stosowanie w jak największym stopniu lokalnych składników. Wykorzystujemy też bardzo szeroko polskie produkty regionalne, jak sery kozie z Wołczkowa, kiszonki z Kołobrzegu, ryby z Zalewu Szczecińskiego, szparagi z Gryfina czy oscypki z Pienin. Smak, struktura i forma - te trzy elementy współdecydują o jakości serwowanych przez nas dań. Oprócz stałej karty zmieniającej się wraz z porami roku, codziennie proponujemy też coś ekstra. Gotujemy od podstaw, dzięki temu możemy spełniać indywidualne życzenia naszych gości i uwzględniać nietolerancje pokarmowe. Dania dla wegetarian są stałym elementem menu. Cieszymy się bardzo gdy odwiedzają nas dzieci, dla których mamy zawsze coś ciekawego do zaproponowania.  Specjalnością z drugiej strony lustra są tematyczne wieczory gourmet, z kilkudaniowymi menu degustacyjnymi, o których informujemy naszych Gości poprzez stronę internetową, media społecznościowe jak również nasz newsletter. Nasze desery przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości naturalnych składników. Karta win liczy blisko sto wyselekcjonowanych pozycji z całego winiarskiego świata Bardzo miło będzie nam Państwa gościć, proszę rozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach, marzeniach kulinarnych, myślę,że wiele z nich będziemy w stanie spełnić...  Zapraszam Iwona Niemczewska z Zespołem
Zrecenzowano 11 września 2019

klimatycznie, smacznie, widać dbałość o klienta. Bardzo dobry tatar, ryba, kaczka i deser. Można zawsze polecić.

3  Dziękujemy, Barbara S

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Cudowne miejsce z pysznym jedzeniem, które zachwyca. Wysoka jakość składników, wszystkie dania piękne podane, niebanalnie urządzone wnętrze i przemiła, bardzo profesjonalna obsługa. Wrócimy na pewno przy okazji następnej wizyty w Szczecinie. Polecam!

Dziękujemy, Julita G
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mówi się, że to jedna z lepszych restauracji w Szczecinie. Zdecydowanie tak jest. Jedliśmy rybę, jagnięcinę, tatara wołowego.
Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Domik741
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

O Iwonie Niemczewskiej wiedziałam, że jest doskonale wyszkoloną, świetną szefową kuchni. Poznałam ją i wiem też, że ma świetny smak, otwartość, jest artystką, perfekcjonistką, niebanalną osobowością i ma wielkie serce do garów. Posiłek który dla nas przygotowała był pod każdym względem doskonały! Począwszy od estetyki, przez balans smaków, aż po jakość produktów. Świetne były mięsa i sosy (biała czekolada z wieprzowiną - genialna). Cudowna była propozycja vege, kopytka rozpływały się w ustach, a grzyby i zielenina pełne były smaku umami. Iwona gotuje tak jakby wszystko przyprawione było perfekcją i miłością.
W lustrach można liczyć na sezonowe, pyszne potrawy ale nawet jeśli zjecie bardzo dużo, to na bogów! Nie odmawiajcie sobie deseru! To jest dopiero sztos! Mój fondant czekoladowy konkurował z bezą i szczerze mówiąc nie potrafię wybrać który deser wygrał, oba były zaskakujące i genialne. Poza tym deser nie trafia do żołądka ale do serca, zawsze jest na niego miejsce :)
Ps. Iwono nie mogę się doczekać powtórki! ;)

Dziękujemy, StayCalm1234
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, z wysokiej jakości składników. Pyszny tatar. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Świetny wystrój. Polecam w 100%

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Gosia W

Z drugiej strony lustra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Z drugiej strony lustra? Podziel się wrażeniami!