“niestety- rozczarowanie”

Z drugiej strony lustra
Nr 6 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Najlepszym określeniem dla kuchni z drugiej strony lustra to casual fine dining, czyli autorskie menu, dania przygotowane z najwyższej jakości, świeżych, naturalnych produktów, serwowane w relaksującym otoczeniu. Ideą jest łączenie klasycznych francuskich technik kulinarnych z tradycją różnych kuchni regionalnych, w tym oczywiście kuchni polskiej. Te regionalne inspiracje to nie tylko sposób przyrządzenia, ale także stosowanie w jak największym stopniu lokalnych składników. Wykorzystujemy też bardzo szeroko polskie produkty regionalne, jak sery kozie z Wołczkowa, kiszonki z Kołobrzegu, ryby z Zalewu Szczecińskiego, szparagi z Gryfina czy oscypki z Pienin. Smak, struktura i forma - te trzy elementy współdecydują o jakości serwowanych przez nas dań. Oprócz stałej karty zmieniającej się wraz z porami roku, codziennie proponujemy też coś ekstra. Gotujemy od podstaw, dzięki temu możemy spełniać indywidualne życzenia naszych gości i uwzględniać nietolerancje pokarmowe. Dania dla wegetarian są stałym elementem menu. Cieszymy się bardzo gdy odwiedzają nas dzieci, dla których mamy zawsze coś ciekawego do zaproponowania.  Specjalnością z drugiej strony lustra są tematyczne wieczory gourmet, z kilkudaniowymi menu degustacyjnymi, o których informujemy naszych Gości poprzez stronę internetową, media społecznościowe jak również nasz newsletter. Nasze desery przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości naturalnych składników. Karta win liczy blisko sto wyselekcjonowanych pozycji z całego winiarskiego świata Bardzo miło będzie nam Państwa gościć, proszę rozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach, marzeniach kulinarnych, myślę,że wiele z nich będziemy w stanie spełnić...  Zapraszam Iwona Niemczewska z Zespołem

Kilka razy byłam gościem tej restauracji, za każdym razem wychodziłam zadowolona i w pełni usatysfakcjonowana poziomem dań- smakiem, podaniem, dobranym winem. Dlatego ostatnim razem, dwa tygodnie temu, wpadliśmy z mężem na kolację pewni, że spędzimy smakowity, przyjemny wieczór. Niestety, czekało nas rozczarowanie.Dania były zaskakująco przeciętne, aż głupio pisać, ale zupa za zimna- i nie był to chłodnik :). Dla mnie jako alergika jedzenie w restauracjach jest często uciążliwe, kiedy mam znaleźć danie które mnie nie uczuli , a i tak lepiej dopytać czy kucharz dla fantazji nie polał talerza balsamico. W tym przypadku jedyna sałatka , którą mogłam zjeść, miała w składzie kiwi. To nie wielki problem wykluczyć owoc z sałatki, jednak pomimo wyraźnej prośby otrzymałam sałatkę z kiwi :(. Dodam jeszcze , że byliśmy w tym momencie jedynymi gośćmi. Co do cen- zawsze były wysokie, szczególnie jak na rynek szczeciński, ale jakość je usprawiedliwiała. Tym razem jednak nie ma ich jak obronić. Podsumowując- nie wnikam co się stało, ale radziłabym Właścicielce zadbać o trzymanie jakości i formy również pod Jej nieobecność. Szczerze życzliwa :)

Dziękujemy, dorotas780

Lokal urządzony bardzo ładnie. Świetnie pomyślne powielenie motywu kwiatów polnych na ścianie i w detalach typu świeca. Obsługa bardzo miła. Przepiękna porcelana, na której są serwowane bardzo ładnie wizualnie skomponowane dania. Jednak niestety za mało smaku. Dania smaczne, ale nic poza tym. Próbowaliśmy przegrzebków, żabich udek, rostbefu, kopytek z sosem grzybowym, policzków wołowych i kaczki. W daniach brakowało nam przypraw i smakowego efektu wow, natchnienia. Policzki wołowe niestety bardzo twarde. Najsmaczniejsza była chyba marynowana cebulka. Może mieliśmy za wysokie oczekiwania, ale po wyjściu z lokalu nasze kubki smakowe zdecydowanie potrzebowały pocieszenia,

Dziękujemy, Magdalena K

Byliśmy ze znajomymi z pracy. Lokal polecił mieszkaniec Szczecina. Fajne sałatki. Dania dopracowane. Talerze pięknie podane. Obsługa mogłaby być milsza. Czysto. Ceny średnie. Lokal stanowczo za krótko otwarty.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Explore22765338450
Zrecenzowano 10 listopada 2018

Byliśmy z mężem i zdecydowanie była to dla nas karuzela niesamowitych smaków. Szefowa kuchni serwująca dania i opowiadająca o nich z pasją to duży atut lokalu. Moja pierwsza kulinarna przygoda z grasicą była pełna obaw ale okazał się to strzał w 10-pyszna. Na pewno wrócimy!!! Fajnie, że mamy taki lokal w Szczecinie.

1  Dziękujemy, Sherpa61360447281
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Juz od progu powiedziano nam, ze zamykaja o 21, ale mozna byc dluzej za doplata 10%, a byla godzina prawie 20:00, obsluga nas nie poinformowala, ze bedziemy czekac na posilki az godzine.Co ciekawe, klienci, ktorzy przyszli co namniej 20 min po nas otrzymali posilek przed nami. Porcje malutkie, jak dla krasnoludkow, ale cena wysoka. Ja zamowilam danie ze smardzami i borowikami, ale glownie byly tam ziemniaki w sosie. Udalo mi sie wypatrzyc ogonek, ale nie borowika, a na grzybach sie znam. Sos nie powiem, dobry, ale nie za taka cene. Obsuga dopiero po mojej uwadze, ze bardzo dlugo czekalismy, poinformowala nas, ze maja tylko jednego kucharza. To juz nie moj problem. Ogolne wrazenie, niestety negatywne.

Termin wizyty: sierpień 2018
11  Dziękujemy, nellraw

Z drugiej strony lustra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Z drugiej strony lustra? Podziel się wrażeniami!