“Wajne wnętrze”

Z drugiej strony lustra
Nr 6 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Najlepszym określeniem dla kuchni z drugiej strony lustra to casual fine dining, czyli autorskie menu, dania przygotowane z najwyższej jakości, świeżych, naturalnych produktów, serwowane w relaksującym otoczeniu. Ideą jest łączenie klasycznych francuskich technik kulinarnych z tradycją różnych kuchni regionalnych, w tym oczywiście kuchni polskiej. Te regionalne inspiracje to nie tylko sposób przyrządzenia, ale także stosowanie w jak największym stopniu lokalnych składników. Wykorzystujemy też bardzo szeroko polskie produkty regionalne, jak sery kozie z Wołczkowa, kiszonki z Kołobrzegu, ryby z Zalewu Szczecińskiego, szparagi z Gryfina czy oscypki z Pienin. Smak, struktura i forma - te trzy elementy współdecydują o jakości serwowanych przez nas dań. Oprócz stałej karty zmieniającej się wraz z porami roku, codziennie proponujemy też coś ekstra. Gotujemy od podstaw, dzięki temu możemy spełniać indywidualne życzenia naszych gości i uwzględniać nietolerancje pokarmowe. Dania dla wegetarian są stałym elementem menu. Cieszymy się bardzo gdy odwiedzają nas dzieci, dla których mamy zawsze coś ciekawego do zaproponowania.  Specjalnością z drugiej strony lustra są tematyczne wieczory gourmet, z kilkudaniowymi menu degustacyjnymi, o których informujemy naszych Gości poprzez stronę internetową, media społecznościowe jak również nasz newsletter. Nasze desery przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości naturalnych składników. Karta win liczy blisko sto wyselekcjonowanych pozycji z całego winiarskiego świata Bardzo miło będzie nam Państwa gościć, proszę rozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach, marzeniach kulinarnych, myślę,że wiele z nich będziemy w stanie spełnić...  Zapraszam Iwona Niemczewska z Zespołem

Byliśmy ze znajomymi z pracy. Lokal polecił mieszkaniec Szczecina. Fajne sałatki. Dania dopracowane. Talerze pięknie podane. Obsługa mogłaby być milsza. Czysto. Ceny średnie. Lokal stanowczo za krótko otwarty.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Explore22765338450

Zrecenzowano 10 listopada 2018

Byliśmy z mężem i zdecydowanie była to dla nas karuzela niesamowitych smaków. Szefowa kuchni serwująca dania i opowiadająca o nich z pasją to duży atut lokalu. Moja pierwsza kulinarna przygoda z grasicą była pełna obaw ale okazał się to strzał w 10-pyszna. Na pewno wrócimy!!! Fajnie, że mamy taki lokal w Szczecinie.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Sherpa61360447281
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Juz od progu powiedziano nam, ze zamykaja o 21, ale mozna byc dluzej za doplata 10%, a byla godzina prawie 20:00, obsluga nas nie poinformowala, ze bedziemy czekac na posilki az godzine.Co ciekawe, klienci, ktorzy przyszli co namniej 20 min po nas otrzymali posilek przed nami. Porcje malutkie, jak dla krasnoludkow, ale cena wysoka. Ja zamowilam danie ze smardzami i borowikami, ale glownie byly tam ziemniaki w sosie. Udalo mi sie wypatrzyc ogonek, ale nie borowika, a na grzybach sie znam. Sos nie powiem, dobry, ale nie za taka cene. Obsuga dopiero po mojej uwadze, ze bardzo dlugo czekalismy, poinformowala nas, ze maja tylko jednego kucharza. To juz nie moj problem. Ogolne wrazenie, niestety negatywne.

Termin wizyty: sierpień 2018
11  Dziękujemy, nellraw
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie robione z pasją porostu poezja. Obsługa niesamowita czuliśmy się jak w domu. Menu degustacyjne było przepyszne. Polecamy my napewno wrócimy.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

miła i przyjazna atmosfera gorąco polecam tarty z gorgonzolą. Obsługa mila i pomocna. Napewno wybierzemy się ponownie.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Beata B

Z drugiej strony lustra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Z drugiej strony lustra? Podziel się wrażeniami!