“Fatalna obsługa”
Restauracja Harnaś — recenzja

Restauracja Harnaś
Nr 56 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Na początku proponuje więcej zaangażowania i szacunku dla gości.
Jedzenie słabe a jeszcze słabsza obsługa!!!!Po podaniu mi dania 10min oczekiwałam na sól kolejnych 5 na sos. Danie był letnie , na moja uwagę kelnerka w bardzo arogancki sposób oznajmiła ze jest nowa i to nie jej wina ,ze jeszcze nad wszystkim nie panuje . Ale czy przez to ja mam być skazana na zimne danie?
Danie zostało zwrócone na kuchnie OCZYWIŚCIE doliczone do rachunku.Nie było mi nic do zaoferowania, nawet pytania czy chce to zabrać na wynos ! Żadna szanująca się knajpa tak nie postępuje
OMiJAC SZEROKIM ŁUKIEM

1  Dziękujemy, jonita25
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Kierownik, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Witamy serdecznie :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Jest nam niezmiernie przykro, że Pani ostatnia wizyta w naszej restauracji została odebrana w sposób negatywny. Z ręką na sercu zapewniamy, że jakość jest dla nas na pierwszym miejscu, a każda tego typu opinia jest wnikliwie analizowana.
Przepraszamy, że soli nie było na stole, ale w tym dniu akurat padało i obsługa nie chciała, żeby przyprawniki były mokre i nie do użycia. Oczywiście powinny zostać podane do dania, za co serdecznie przepraszamy.
Wszystkie dania i dodatki są robione i nakładane na bieżąco, więc niestety, ale chwilę to trwało zanim kucharz nałożył sos czosnkowy i kelner mógł go Pani podać.
Faktycznie w tym dniu była nowa osoba w pracy i mogła wszystkiego nie wiedzieć, ale później podeszła doświadczona osoba, która zaproponowała Pani wymianę dania na nowe.
Jeżeli pomimo naszych reakcji czuje się Pani nadal niezadowolona to najmocniej Panią przepraszamy jeszcze raz i mimo wszystko zapraszamy ponownie do naszej restauracji z nadzieją, że następna wizyta będzie udana.
Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 4 września 2019

Dotychczas nie miałam zastrzeżeń do tej restauracji, dobre miejsce na dłuższe posiedzenie. Jednak dziś zamówiłam placek po węgiersku i to był zły wybór. Placek niedopieczony, w środku surowy. Dziwnie przyprawiony, bardzo mączysty. Ogólnie niesmaczny. W gulaszu niewiele mięsa, słabej jakości. Danie praktycznie niejadalne

1  Dziękujemy, Dorota K

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Wszelkie uwagi naszych gości są dla nas bardzo cenne. Przykro nam, że taka sytuacja w naszym lokalu miała miejsce. Mamy nadzieję, że zgłosiła Pani ten problem kelnerowi i danie zostało wymienione. Jeżeli nie to przepraszamy i mimo wszystko zapraszamy ponownie do naszej restauracji. Mamy nadzieję, że przy następnej wizycie będzie Pani zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

obsługa miła, sympatyczna. Jedzenie ok, dobre i duże, czysto. Polecam dla tych co chcą normalne jedzonko bez wymysłów. jedyny minus to żurek taki sobie

Dziękujemy, Rafał S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Kierownik, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania duże i bardzo smaczne, obsługa zorganizowana, a ceny normalne. Polecam na spotkania w większym gronie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kamila-D-ska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Kierownik, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Zapraszamy ponownie do naszej restauracji przy najbliższej okazji. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Idealne miejsce na spotkania rodzinne w większym gronie. Jedzenie i ceny przyzwoite. Obsługa miła i jak się wydaje zorganizowana.

Dziękujemy, Sebastian S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Właściciel, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Miło nam czytać te słowa. Zapraszamy ponownie przy najbliższej okazji do naszej restauracji. Pozdrawiamy serdecznie!

Restauracja Harnaś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Harnaś? Podziel się wrażeniami!