Szczecin

“Niezbyt udana kolacja”
Restauracja Harnaś — recenzja

Restauracja Harnaś
Nr 56 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Dotychczas nie miałam zastrzeżeń do tej restauracji, dobre miejsce na dłuższe posiedzenie. Jednak dziś zamówiłam placek po węgiersku i to był zły wybór. Placek niedopieczony, w środku surowy. Dziwnie przyprawiony, bardzo mączysty. Ogólnie niesmaczny. W gulaszu niewiele mięsa, słabej jakości. Danie praktycznie niejadalne

1  Dziękujemy, Dorota K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Kierownik, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Wszelkie uwagi naszych gości są dla nas bardzo cenne. Przykro nam, że taka sytuacja w naszym lokalu miała miejsce. Mamy nadzieję, że zgłosiła Pani ten problem kelnerowi i danie zostało wymienione. Jeżeli nie to przepraszamy i mimo wszystko zapraszamy ponownie do naszej restauracji. Mamy nadzieję, że przy następnej wizycie będzie Pani zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

obsługa miła, sympatyczna. Jedzenie ok, dobre i duże, czysto. Polecam dla tych co chcą normalne jedzonko bez wymysłów. jedyny minus to żurek taki sobie

Dziękujemy, Rafał S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Kierownik, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania duże i bardzo smaczne, obsługa zorganizowana, a ceny normalne. Polecam na spotkania w większym gronie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kamila-D-ska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Kierownik, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Zapraszamy ponownie do naszej restauracji przy najbliższej okazji. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Idealne miejsce na spotkania rodzinne w większym gronie. Jedzenie i ceny przyzwoite. Obsługa miła i jak się wydaje zorganizowana.

Dziękujemy, Sebastian S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arkadiusz P, Właściciel, Restauracja HarnaśOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Dzień dobry :) Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Miło nam czytać te słowa. Zapraszamy ponownie przy najbliższej okazji do naszej restauracji. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mięsa bardzo smaczne, ciekawe kompozycje smakow, sałatki świetnie doprawione. Takie swojskie, proste, górskie jedzenie, można na pewno się dobrze najeść. Na dania czeka się krótko. Jedyne zastrzeżenie mam do sosu w gulaszu, którego smak skojarzył mi się z takim znanym sosem z torebki.. Ale oczywiście mam nadzieję się mylić.. Mięso było dobrze ugotowane, bardzo dobre, ale całokształt zepsuł właśnie ten sos którego smak nie powalal. No i chociaż jakaś odrobina wspomnianych warzyw w tym sosie też by była mile widziana.
Ale ogółem dobre jedzenie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna0716

Restauracja Harnaś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Harnaś? Podziel się wrażeniami!