“Polecam”
Restauracja Harnaś — recenzja

Restauracja Harnaś
Nr 56 wśród 414 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła restauracja dająca możliwość spotkań biznesowych dzięki cichej sali na dolnym poziomie. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa.cen nie znam

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Piwlo

Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, schabowy mniam, mega pierogi
, obsługa klienta jak należy. Często odwiedzam, świetna restauracja

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, anadu25
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Czas oczekiwania na posiłek, w naszym przypadku ponad 1 godzina. (poprawka - "zupa dnia" była "już" po 50 minutach). Scypki (bo mimo, ze tzw. Harnaś - to prawdziwych serków góralskich nie serwuje...), jak i karkówka, a nawet placki ziemniaczane - wszystko przypalone, spalone na węgiel. Wielkie nieporozumienie, nie restauracja. A górale powinni zadbać, by sobie pseudorestauratorzy nie zawłaszczali nazwy Harnaś, bo to wstyd przed zagranicznymi turystami, którzy, nieświadomi, próbują takiej pseudogóralskiej kuchni. Zresztą po minach gości przy sąsiednich stolikach widać było, że mają podobne odczucia co do smaku/jakości podanych potraw. Kucharz myśli, że jak wszystko spali ogniem, to mu wyjdzie "góralska kuchnia".
A wielka szkoda, bo lokal w pięknie odnowionej kamienicy i na uroczym ryneczku. Zdecydowanie odradzam.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Grodnik
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017

Niedzielny obiad był nadzwyczaj udany. Wszystkim bardzo smakowało. Golonka idealna, piersi świetne, żeberka pyszne. Dziecko miało jakieś uwagi do pierogów, ale na humory dziecka nie poradzi najlepszy kucharz. Ogólnie przyjemne zaskoczenie. Bywałem wcześniej, ale nie byłem aż tak zadowolony.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Mateusz P
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Jedzenie jest dobre, porcje są duże, można się porządnie najeść. Obsługa jest bardzo miła. Ceny adekwatne do jakości. Polecam w szczególności pierogi ruskie (6 sztuk, ale bardzo duże), sałatkę z kurczakiem i panierowany camembert z żurawiną - niebo w gębie.
Dla dużych rodzin i grup - stoliki są bardzo duże i mieści się sporo ludzi.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Jekaterina2009

Restauracja Harnaś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Harnaś? Podziel się wrażeniami!