Dla mnie przepiękne

Jedno z najpiękniejszych miejsc Jakie widziałem jest właśnie tutaj. Okolice i samo Jezioro... Przeczytaj więcej

VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Bardzo fajne miejsce

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
pit_poznan
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo ładne klimatyczne miejsce na spacer inie tylko. Obok znajduję się polana z miejscami na grila z ławkami można spokojnie spędzić popołudnie z piknikowym koszem

Dziękujemy, pit_poznan
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Idealne miejsce na długi spacer, lub wypoczynek. Trasę od samego początku wyznacza ścieżka, którą bezpiecznie obejdziemy szmaragdowe jezioro. Na całej trasie jest kilka miejsc, z których zejdziemy do samego jeziora. Są też specjalne tablice z informacją i zdjęciami fauny i flory występujące na tym obszarze. Kilka miejsc widokowych, do których trafimy idąc wokół jeziora daje nam możliwości zrobienia bardzo ładnych zdjęć. Polecam to miejsce każdemu, kto chce odpocząć o miejskiego zgiełku.

Dziękujemy, Eleni-Kris
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Jeziorko jest przepiękne, kolor rzeczywiście szmaragdowy.
Można połączyć wizytę z przejściem szlakiem familijnym, żółtym. Obejście jeziorka, wraz z innymi, ciekawymi miejscami zajmuje ok. 1 godziny.
Bardzo przyjemne miejsce.

Dziękujemy, vvojtekvv