“Bez szaleństw”
Rydla52 — recenzja

Rydla52
Nr 98 wśród 424 Restauracje (Szczecin)

Miejsce dobrze skomunikowane, blisko do przystanków, parkingu. Ładny wystrój, miła obsługa. Fajnym pomysłem jest możliwość podejrzenia co robią kucharze. Natomiast jedzenie nie zrobiło na mnie wrażenia. Bruschetta z pesto i salsa smaczne, tapenada już niekoniecznie. Zupa rybna w porządku, mało ryb, więcej osmiorniczek i małży. Na deser beza- pięknie wyglądała, ale w smaku sam cukier, jeśli ktoś lubi aż tak słodkie, to będzie zachwycony. Może nie trafiłam w dania, dlatego 3/5.

Dziękujemy, joannawN3446GE

Lokal bardzo ładny. Klimatyczny. Uprzejma i miła obsługa. Dania przy zamówieniu 10 porcji wjechały na stół jednocześnie. Jedzenie bardzo smaczne. Schab ze świnki złotnickiej, polędwiczki poezja, kaczka pychotka, a burgery mmmmm....
Porcje dość skromne, ale wbrew pozorom najadające. Duży plus a zarazem minus za menu dla dzieci, którego nie ma w karcie.
Ceny... Jak to w restauracji średnio 35 zł za danie główne.
Polecam

Dziękujemy, Magda x

Spontanicznie wybrane miejsce na obiad.
I okazało się świetnym wyborem.
Swietnie przyrządzone małże w winie i jeszcze smaczniejsze pierogi z dorszem.
Ktokolwiek tam gotuje wie jak dobrze skomponować smak dania. Nie ma kombinowania, wszystko jest po ludzku smaczne.
Obsługa miła i chętna żeby doradzić lub coś odradzić.
Jedynie wino serwowane na kieliszki nie powala - ale to już czepianie się przez człowieka zawodowo serwującego wino.
Ceny nie są kosmiczne a jedzenie jest po prostu smaczne (ryby i owoce morza - bo to było zamawiane).
Super.

Dziękujemy, Jakub M
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Same plusy: bardzo dobre jedzenie, pięknie zaprojektowane wnętrze, miła i szybka obsługa. Brakowało takiego lokalu w tej okolicy. Polecam i na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, AsiaPelasia
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeglądając zdjęcia i czytając opinie na temat lokalu, wybraliśmy z żoną odwiedzić to miejsce na rocznicową kolację. Bruschetta i makaron, zamówione przez żonę były naprawdę smaczne i w sumie na tym kończy się wszystko co pozytywne. Żurek, który dostałem na przystawkę zawierał dziwne smażone mięsne kulki, które konsystencją przypominały papkę dla dzieci a z wyglądu surową kiełbasę jednak udało mi się zjeść jedynie jedną, bo kelnerka w czasie jedzenia postanowiła zabrać talerz. Burger smakowo nie był najgorszy, jednak mam wątpliwości co do jakości mięsa. Nie mam pojecia czy mięso jest mielone na miejscu czy dostarczone do restauracji już w takim stanie, jednak ewidentnie mielone są całe kawałki bez zwrócenia uwagi na żyły czy ścięgna. Kilka razy musiałem wypluć coś czego nie dało się przerzuć. Kotleta zamówiłem "medium" i po części taki przyszedł, bardziej po stronie "med well" , mimo tego był to w miarę suchy kawałek mięsa co nie powinno mieć miejsca przy dobrej jakości produktach. Do tego lemoniada, która była zwykłą wodą z cytryną. Ogólnie rzecz biorąc spodziewałem się czegoś więcej a dostałem o wiele mniej. Pierwsza wizyta i jakoś nie mam ochoty wracać, bo niczym to miejsce nie zachwyca.

Dziękujemy, Jakub B

Rydla52 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rydla52? Podziel się wrażeniami!