“Mieszane uczucia”
Soller — recenzja

Soller
Nr 235 wśród 425 Restauracje (Szczecin)

Lokal z dużym potencjałem w świetnej lokalizacji. Jeśli chodzi o wystrój to ładnie i czysto, ale trochę smutno. Nazwa przywodzi na myśl słoneczną Hiszpanię i pyszne tapas ze świeżych owoców morza, niestety nic takiego nie znajdziemy w karcie. Menu jest krótkie, ale dość eklektyczne i bardzo mało Hiszpańskie. Nie zrażając się, na przystawkę zamówiliśmy pintxos i bruschettę, zostały one podane na gotowej bagietce czosnkowej z paczki. Jako danie główne gofry; gofr na słodko „rafaello” był po prostu w porządku. Gofr wytrawny „po włosku” został podany z kupnym pesto ze słoika, co było bardzo wyczuwalne. Do tego mozarella kiepskiej jakości. Do polania potrawy dodano coś co miało być chyba oliwą z oliwek, niestety okazało się jakimś rafinowanym produktem bez aromatu. Warto jednak wspomnieć że dania były wyjątkowo ładnie podane.

Dziękujemy, 86olivem
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeże sałatki i gofry.Dobre w smaku połączenie składników.
Wszystko jest w bardzo przystępnej cenie

Dziękujemy, 63zuzannak
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Jedzenie smaczne. Obsługa bez zarzutu. Zdziwił mnie brak klientów, ale może to pora przed 15.00 Czysta toaleta.

Dziękujemy, 485margaret

Soller — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Soller? Podziel się wrażeniami!