“Miejsce do którego lubię wracać!”
Restauracja Va Banque — recenzja

Restauracja Va Banque
Nr 116 wśród 425 Restauracje (Szczecin)

Restauracja Va Banque to miejsce do którego wracam, jak do domu ukochanej babci. Jest to miejsce, gdzie nie tylko można dobrze zjeść, ale też spędzić czas w przyjaznej atmosferze.
Obsługa jest zdecydowanie profesjonalna. Kelnerka jest świetnym przewodnikiem dla niezdecydowanych
A Szef kuchni serwuje dania estetycznie a zarazem smacznie

Z całego serca POLECAM to miejsce

Dziękujemy, Kamila S

Zrecenzowano 2 września 2019

Kilka recenzji wpomina dużo o wystroju, i faktycznie częściowo jest trochę racji. Chyba wysokie sufity i niewspółmiernie mała powierzchnia podłogi powoduje, że lokal nie jest przytulny, a głosy odbijają się od ścian. Generalnie nie jest to miejsce, gdzie głównym celem jest podziwianie wnętrz, jednak trochę zabrakło czegoś co nada charakteru temu miejscu.

Razem z przyjaciółmi, zachęceni pozytywnymi opiniami odwiedziliśmy restaurację. Zostaliśmy bezbłędnie i miło obsłużeni. Zamówlismy kilka różnych dań. Kilka z nich rzeczywiście było dość oryginalnych ale na szczęście bez egzotycznych składników. Smazony bób był dla mnie zaskoczeniem i sałatka była naprawdę wyśmienita. Drób z grila był poprawny, czy policzki wołowe z kaszą bulgur. Swoje opinie zostawiliśmy także ustnie po pytaniu jak nam smakowało.

Ceny przystępne, ale jednak restauracyjne.
Myślę, że przyjdę tutaj jeszcze przynajmniej raz na powtórkę.

Życzę powodzenia w trudnym biznesie!

Dziękujemy, szymonwo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon M, Właściciel, Restauracja Va BanqueOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą opinię. Widać, że napisał Pan tą opinię szczerze i od serca. Miło usłyszeć tak miłe rzeczy.

Co do wystroju to tak jak odpisywałem na poprzednie recenzje cały czas go polepszamy/udoskonalamy. Wiadomo, że sufitu nie jesteśmy w stanie obniżyć :) ale aktualnie szukamy nowego pomysłu na główną ścianę na sali górnej , a także lada dzień będzie nowe(lepsze) oświetlenie tejże sali. Słusznie Pan zauważył, że nie ma niestety w naszym wystroju jednej rzeczy, którą można podziwiać. Mam nadzieję jednak, że tą jedną wadę nadrobimy cichą, spokojną atmosferą a także pysznym jedzeniem. Następnym razem, jak się Państwo pojawią będzie inne menu sezonowe. Planujemy także startować w Restaurant Week. Zapraszamy!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W kuchni, dokładnie tak samo jak w każdej z dziedzin sztuki: są dzieła lepsze lub gorsze, ale są też i arcydzieła! W „Va banque” wszystkie dania są dziełem sztuki! Nic nie pojawia się w talerzu przez przypadek, wszystkie smaki współgrają i tak jak nuty w utworze muzycznym łącza się ze sobą tworząc melodię, tak tu każdy z wybranych składników prowadzi nas ku harmonii całego dania! Każdy wybór z menu jest trafiony, bo kucharz jest zarazem prawdziwym artystą i rzemieślnikiem! Jego pasję odczuwa się od pierwszego do ostatniego kęsa, od przystawki aż po deser!
A wszystko to przy dyskretnej obecności kelnerki, która dzięki doskonałej znajomości menu, wysokiej kulturze osobistej i prawdziwemu profesjonalizmowi potrafi wzbudzić ciekawość, bezbłędnie doradzić i jak wytrawny dyrygent, zapanować nad całą orkiestrą! To nowe miejsce w Szczecinie powinien odwiedzić każdy prawdziwy smakosz!

Dziękujemy, MTortorella
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VaBanqueSzczecin, Właściciel, Restauracja Va BanqueOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Wpisała się Pani do naszej bardzo krótkiej listy gości, których będziemy wspominać z wielkim sentymentem. Bardzo dziękujemy za tak pięknie napisaną opinię.

PS. Za rok jeszcze tu będziemy, zapraszamy!

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Planowalam zjesc szybki biznesowy lunch podczas 2 tyg delegacji i juz zostalam. Kazdego dnia to miejsce zaskakuje smakiem i energia jaka sie wynosi z tego miejsca. Kuchnia i obsluga na wysokim poziomie. Polecam i z pewnoscia tu wroce.

Dziękujemy, magdalenam10

Bardzo było nam miło Panią gościć. Jest Pani jedną z tych klientów, których będziemy zawsze bardzo pozytywnie wspominać. Mamy nadzieję, że Pani następna delegacja również obierze kierunek Szczecin! :)

-Restauracja Va Banque

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Szkoda, że wystrój nie zachęca do wejścia. Ale dzięki temu nie ma tłumów :)

Dziękujemy, tomekp522

Dziękujemy za wybór naszej restauracji. Niezmiernie cieszy nas to, że zachwyciliśmy Państwa naszymi daniami.

Dołożymy wszelkich starań aby następna wizyta była równie przyjemna!

-Restauracja Va Banque

Restauracja Va Banque — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Va Banque? Podziel się wrażeniami!