“Idealne miejsce ”
Browar Pod Zamkiem — recenzja

Browar Pod Zamkiem
Nr 148 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Kamienica, w której mieści się Browar Pod Zamkiem powstała na obrysie murów średniowiecznych kiedy Szczecin nazywał się jeszcze Stettinem. Wszystkie produkty do dań z naszej karty pochodzą od regionalny producentów. Znajdziecie u nas produkty z okolic Szczecina, Przecławia, Kołobrzegu, Koszalina, Gryfic, Gryfina i Przelewic. Stawiamy na bardzo wysoką jakość, dlatego nie idziemy na kompromisy.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne godne polecenia, przy najbliższej okazji odwiedzimy Browar ponownie. Obsługa miła, pomocna i co najważniejsze jedzenie oraz piwo przepyszne

Dziękujemy, 522gabis

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, warto przyjść nawet ze względu na wygląd. W tym miejscu czuć historię, warto doczytać więcej infromacji na temat tego miesjca. Widać, że zostało w nie włożonej dużo pracy i serca. Miejsce ma dusze :)

W menu świetny wybór ciekawych dań, nie tylko typowa golonka z frytkami. Szeroki wybór miejscowego piwa. Można spróbować ciekawych placków gryczanych z szarpana wieprzowiną. Polecam przepyszny domowy keczup!

Mimo zatłozenia, udało się nam znaleźć stolik. Obsługa był apomocna i połączyla dla nas dwa stoły, organizując na pozór niedostepne miejsce.

Dziękujemy, OlaK1618
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Dobre, różnorodne piwa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie również smaczne. Zwłaszcza frytki z batatów. Klimatyczne wnętrze.

Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre piwo, przekąski też niczego sobie ale obsługa taka sobie.
Mimo nieprzepełnionej knajpy kelner jakiś ospały i snuje się zamiast przyjąć zamówienie a na podejście i prośbę o obsługę pyta co my tacy nerwowi. Miałam ochotę zapytać co on taki leniwy ale ugryzłam się w język.

Dziękujemy, beatas961
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

W restauracji bylem 2 razy w odstępie miesiąca .
Za pierwszym razem wybrałem żeberko za 37 zl i był to wybór znakomity, żeberko zrobione ze smakiem , porcja duża , proporcja mięsa do kości wybitna .
Za drugim razem także skusiłem się na żeberko - niesłusznie , dostałem kawal super tłustego zebra , w którym trudno było znaleźć mięso , praktycznie kilka kostek zanurzonych w białym tłuszczu. Trudno tu nawet winić kucharza - to raczej osoba decydująca o zakupach surowców poszła w najtańsze żebra dostępne na rynku.
Trochę to niepokojące bo menu dan głównych jest dość krótkie
( i bardzo dobrze ) więc wszystkie oferowane w nim pozycje powinny trzymać początkowy poziom .
Może to był wypadek przy pracy , oby .

1  Dziękujemy, Jan K

Browar Pod Zamkiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Browar Pod Zamkiem? Podziel się wrażeniami!