Be Happy Sweet Art & Illusion Museum

nemo_noemi
Berlin, Niemcy
Instagramowy świat

cuziaa

Fotki mówią same za siebie :) świetna zabawa, fajne aranżację. Idealne miejsce, szczególnie gdy za oknem brzydka pogoda.

Dziękujemy, nemo_noemi

Cudowne miejsce! Miła obsługa, cudowne scenki do robienia zdjęć. Można zrobić wiele kreatywnych zdjęć. Polecam dla osób, którzy uwielbiają Instagram oraz dla osób robiących zdjęcia do własnego domowego albumu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, cuziaa

Polecam to miejsce wszystkim!
Miejsce pełne kolorów i pozytywnej atmosfery!
Dobra zabawa dla ludzi w każdym wieku!

Dziękujemy, MichalK2330
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, szczególnie tym co kochają Instagrama :) Mnóstwo modeli do kreatywnych fotek. Spędziłem tam całą godzinę.

1  Dziękujemy, danielcJ266ML
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Miejsce całkiem fajne, ale tylko dla ludzi, którzy przyjdą tam z kimś aby robić sobie zdjęcia :D samemu nie warto tam iść, bo po pierwsze, nie ma żadnej frajdy w tylko oglądaniu rzeczy w tym muzeum - a bo tu jakaś ładna ławka, tu wanna, tu duży jednorożec. A po drugie - kto wam będzie robił zdjęcia? :P Fajne, ale typowo do fotografowania się na tle tych rzeczy :) Idąc z grupką przyjaciół jest za to sporo śmiechu i fajne zdjęcia. Ot takie muzeum na raz, ale bardzo pozytywne :) choć jak jest sporo ludzi to jest średnio, bo każdy chce sobie zrobić z czymś tam zdjęcie więc trzeba się odsuwać, żeby nas nie było widać na czyimś zdjęciu, albo czekać w kolejce. A miejsca jest mało. Ale i tak polecam, żeby się rozerwać.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, DagmaraM17