Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm i perfekcyjne podejście do klienta. Organizacja wieczoru biznesowego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Barbara O
Idealny panieński

Wynajęliśmy łódź z okazji wieczoru panieńskiego wyprawianego dla mojej siostry. Była zachwycona... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Anna K

Atrakcja dla wybrednych i szukających czegoś unikatowego. Mój wieczór panieński wypadł super, z chęcią bym jeszcze wróciła na jakąś imprezę na tej łodzi, polecam.

Dziękujemy, Ewa K

Jeszcze nigdy nie byłem na imprezie na łodzi, jedno wiem na pewno na następną chętnie wrócę. Było niesamowicie, zabawa na 100% a widoki zapierają dech w piersiach

Dziękujemy, Tobiasz S

Łódź nowoczesna i duża, sporo miejsa na pokładzie, miła obsługa i bardzo dobre drinki. Polecam na każda okazję :)

Dziękujemy, Daria C
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Gościliśmy na łodzi z okazji wieczoru kawalerskiego mojego brata ciotecznego, muszę powiedzieć że pierwszy raz byłem na tego typu imprezie na wodzie. Polecam, było super, jak dla mnie za krótko :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Bartek B