Szczecin
Wieczorny rejs

Wieczorny rejs z okazji 18 urodzin mojego syna wypadł super, znajomi i rodzina zadowoleni, nikt się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Julia B
Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm i perfekcyjne podejście do klienta. Organizacja wieczoru biznesowego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Barbara O

Jeszcze nigdy nie byłem na imprezie na łodzi, jedno wiem na pewno na następną chętnie wrócę. Było niesamowicie, zabawa na 100% a widoki zapierają dech w piersiach

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Tobiasz S
Zrecenzowano: 17 września 2019

Łódź nowoczesna i duża, sporo miejsa na pokładzie, miła obsługa i bardzo dobre drinki. Polecam na każda okazję :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Daria C
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Gościliśmy na łodzi z okazji wieczoru kawalerskiego mojego brata ciotecznego, muszę powiedzieć że pierwszy raz byłem na tego typu imprezie na wodzie. Polecam, było super, jak dla mnie za krótko :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Bartek B