Nagłośnienie super

Fajny klimat lokalu. Można wyjść także większą grupą, bo sporo miejsca. Bardzo podoba mi się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Wojtek K
Chętnie wracam

Fajny klimat, zawsze chętnie wracam. Bez bufonady i zbędnego przepychu. Dobra muzyka, sprawna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Marek T

Jest ok, już kilka razy tu byłem, imprezy są wysokiej jakości, fajna muzyka i imprezowy klimat. Polecam, warto sprawdzić ten klub

Dziękujemy, Sebastian O

Świetny klub z dobrą atmosferą. Dużo fajnych dziewczyn i mila obsługa. Polecam zajrzeć z większą grupą znajomych. Impreza udana.

Dziękujemy, Artur L

Ładny klub w dobrej lokalizacji w centrum miasta. Wystrój unikatowy, zapada w pamięć. Klimat rozrywkowy a obsługa sympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Malwina K

Chyba najlepszy klub na terenie Szczecina. Kulturalny klimat, symaptyczni ludzie, jest miejsce do tańczenia jak i spokojnej rozmowy. Polecam

Dziękujemy, Weronika S

Klub wart wysokiej oceny, największym plusem jest jego klimat który sprzyja dobrej zabawie i poznawaniu nowych osób. Polecam

Dziękujemy, Łukasz Ł