Niebanalna muzyka

Klimatyczne miejsce nie tylko dla dwojga. Warto wpaść na drinka. Najlepsza opcja na piątek, lecz po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Olek M
Nagłośnienie super

Fajny klimat lokalu. Można wyjść także większą grupą, bo sporo miejsca. Bardzo podoba mi się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Wojtek K

Świetny klub z dobrą atmosferą. Dużo fajnych dziewczyn i mila obsługa. Polecam zajrzeć z większą grupą znajomych. Impreza udana.

Dziękujemy, Artur L

Ładny klub w dobrej lokalizacji w centrum miasta. Wystrój unikatowy, zapada w pamięć. Klimat rozrywkowy a obsługa sympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Malwina K

Chyba najlepszy klub na terenie Szczecina. Kulturalny klimat, symaptyczni ludzie, jest miejsce do tańczenia jak i spokojnej rozmowy. Polecam

Dziękujemy, Weronika S

Klub wart wysokiej oceny, największym plusem jest jego klimat który sprzyja dobrej zabawie i poznawaniu nowych osób. Polecam

Dziękujemy, Łukasz Ł

Bardzo dobry lokal, w weekend byłem tu juz kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Fajni ludzie i rozrywkowy klimat, mało takich miejsc w Szczecinie.

Dziękujemy, Tomek P