Szczecin
Niebanalna muzyka

Klimatyczne miejsce nie tylko dla dwojga. Warto wpaść na drinka. Najlepsza opcja na piątek, lecz po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Olek M
Nagłośnienie super

Fajny klimat lokalu. Można wyjść także większą grupą, bo sporo miejsca. Bardzo podoba mi się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Wojtek K

Ładny klub w dobrej lokalizacji w centrum miasta. Wystrój unikatowy, zapada w pamięć. Klimat rozrywkowy a obsługa sympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Malwina K

Chyba najlepszy klub na terenie Szczecina. Kulturalny klimat, symaptyczni ludzie, jest miejsce do tańczenia jak i spokojnej rozmowy. Polecam

Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano: 18 września 2019

Klub wart wysokiej oceny, największym plusem jest jego klimat który sprzyja dobrej zabawie i poznawaniu nowych osób. Polecam

Dziękujemy, Łukasz Ł
Zrecenzowano: 17 września 2019

Bardzo dobry lokal, w weekend byłem tu juz kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Fajni ludzie i rozrywkowy klimat, mało takich miejsc w Szczecinie.

Dziękujemy, Tomek P
Zrecenzowano: 13 września 2019

Byłem w klubie przypadkiem ale zapadł mi w pamięć ze względu na świetną atmosferę i miłych ludzi. Następnym razem wrócę ze swoimi znajomymi. Polecam

Dziękujemy, Hubert J