Niebanalna muzyka

Klimatyczne miejsce nie tylko dla dwojga. Warto wpaść na drinka. Najlepsza opcja na piątek, lecz po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Olek M
Nagłośnienie super

Fajny klimat lokalu. Można wyjść także większą grupą, bo sporo miejsca. Bardzo podoba mi się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Wojtek K

Zrecenzowano: 12 września 2019

Za każdym razem kiedy jestem u siostry w Szczecinie idziemy do tego klubu, według mnie w weekend tam jest zawsze najlepsza zabawa i dużo ludzi. Polecam

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 11 września 2019

Klub pełen energii do dobrej zabawy, obsługa miła i dbająca o porządek i kulturę. Jeden z lepszych klubów na terenie Szczecina. Polecam

Dziękujemy, Iza S
Zrecenzowano: 9 września 2019

Fajne miejsce w centrum nie wielka stodoła tylko fajne nowoczesne przytulne miejsce z muzyką na poziomie Miła obsługa

Dziękujemy, ZbigniewSzczecin
Zrecenzowano: 6 września 2019

Byłem u rodziny w Szczecinie i odwiedziliśmy ten klub, było bardzo fajnie, dużo ludzi, ładne wnętrza klubu, lokalizacja też ok.

Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano: 4 września 2019

Klub wart polecenia, dobra lokalizacja, fajny wystrój, dobra zabawa. Obsługa miła. Ceny ok a drinki dobre.

Dziękujemy, Kornelka D