Nagłośnienie super

Fajny klimat lokalu. Można wyjść także większą grupą, bo sporo miejsca. Bardzo podoba mi się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Wojtek K
Chętnie wracam

Fajny klimat, zawsze chętnie wracam. Bez bufonady i zbędnego przepychu. Dobra muzyka, sprawna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marek T

Zrecenzowano: 9 września 2019

Fajne miejsce w centrum nie wielka stodoła tylko fajne nowoczesne przytulne miejsce z muzyką na poziomie Miła obsługa

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, ZbigniewSzczecin
Zrecenzowano: 6 września 2019

Byłem u rodziny w Szczecinie i odwiedziliśmy ten klub, było bardzo fajnie, dużo ludzi, ładne wnętrza klubu, lokalizacja też ok.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano: 4 września 2019

Klub wart polecenia, dobra lokalizacja, fajny wystrój, dobra zabawa. Obsługa miła. Ceny ok a drinki dobre.

Dziękujemy, Kornelka D
Zrecenzowano: 3 września 2019

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami, jeden z najlepszych klubów w naszym mieście. Kulturalna atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie. Drinki smaczne i w dobrych cenach. Polecam

Dziękujemy, Arleta S
Zrecenzowano: 2 września 2019

Świetna impreza na zakończenie wakacji. Moim zdaniem nie ma lepszego klubu w Szczecinie. Dużo miejsca do tańczenia. Mili ludzie.

Dziękujemy, Kasia K