Zapisz
Najlepszy klub taneczny

Ten klub ma niepowtarzalny klimat i atmosferę. Dwa parkiety, mega oświetlenie i co najważniejsze... Przeczytaj więcej

253jakubw
Jest klimat

Bardzo przyjemne miejsce, super się bawiliśmy na impro, przyjaźni ludzie i obsługa, na pewno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 lutego 2020
ewasU9

Zrecenzowano: 6 września 2019

Byłem u rodziny w Szczecinie i odwiedziliśmy ten klub, było bardzo fajnie, dużo ludzi, ładne wnętrza klubu, lokalizacja też ok.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Miejsce idealne na imprezę w weekend, bardzo lubię ten klub ze względu na miłą atomsferę, można potańczyć przy dobrej muzyce i poznać ciekawych ludzi. Polecam

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Obecnie jedyny klub do którego chodzimy w Szczecinie. Mega klimat, fajni ludzie, 2 parkiety, i co dla mnie bardzo ważne - spokojnie, bez awantur. Jakby to ująć, DJ też robi robotę ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, tomasz_kucharzewski
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Ten klub jest niesamowity, jedno z lepszych miejsc w tej części Szczecina, miła obsługa, bez awantur tylko dobra zabawa, polecam

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Byliśmy razem ze znajomymi. Zabawa do 5 rano okazała się bardzo sympatyczna. Sam lokal ma świetny klimat, muzyka też jest ok. Naszym zdaniem jeden z lepszych klubów w mieście.

Dziękujemy, Mac H