Niebanalna muzyka

Klimatyczne miejsce nie tylko dla dwojga. Warto wpaść na drinka. Najlepsza opcja na piątek, lecz po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Olek M
Nagłośnienie super

Fajny klimat lokalu. Można wyjść także większą grupą, bo sporo miejsca. Bardzo podoba mi się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Wojtek K

Zrecenzowano: 4 września 2019

Klub wart polecenia, dobra lokalizacja, fajny wystrój, dobra zabawa. Obsługa miła. Ceny ok a drinki dobre.

Dziękujemy, Kornelka D
Zrecenzowano: 3 września 2019

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami, jeden z najlepszych klubów w naszym mieście. Kulturalna atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie. Drinki smaczne i w dobrych cenach. Polecam

Dziękujemy, Arleta S
Zrecenzowano: 2 września 2019

Świetna impreza na zakończenie wakacji. Moim zdaniem nie ma lepszego klubu w Szczecinie. Dużo miejsca do tańczenia. Mili ludzie.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Miejsce idealne na imprezę w weekend, bardzo lubię ten klub ze względu na miłą atomsferę, można potańczyć przy dobrej muzyce i poznać ciekawych ludzi. Polecam

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Klub ze świetną atmosferą, nie chce się z niego wychodzić, mili ludzie i dobra muzyka. Najlepszy w szczecinie jak dla mnie.

Dziękujemy, Asia D