Niebanalna muzyka

Klimatyczne miejsce nie tylko dla dwojga. Warto wpaść na drinka. Najlepsza opcja na piątek, lecz po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Olek M
Nagłośnienie super

Fajny klimat lokalu. Można wyjść także większą grupą, bo sporo miejsca. Bardzo podoba mi się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Wojtek K

Zrecenzowano: 2 września 2019

Świetna impreza na zakończenie wakacji. Moim zdaniem nie ma lepszego klubu w Szczecinie. Dużo miejsca do tańczenia. Mili ludzie.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Miejsce idealne na imprezę w weekend, bardzo lubię ten klub ze względu na miłą atomsferę, można potańczyć przy dobrej muzyce i poznać ciekawych ludzi. Polecam

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Klub ze świetną atmosferą, nie chce się z niego wychodzić, mili ludzie i dobra muzyka. Najlepszy w szczecinie jak dla mnie.

Dziękujemy, Asia D
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Klub zrobił na mnie duże wrażenie, zabawa tam to przyjemność, kulturalnie i spokojnie przy dobrej muzyce. Wrócę przy następnej okazji. Polecam

Dziękujemy, Kamila W
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Klub w świetnej lokalizacji, dobra taneczna muzyka i drinki w dobrych cenach. Można potańczyć i pogadać przy stolikach. Polecam

Dziękujemy, Iza M