“zamek w centrum miasta”

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Nr 7 wśród 64 atrakcji (Szczecin)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 9 listopada 2016

Położenie zamku dobre bo w centrum miasta, Zwiedzaliśmy zamek wewnątrz ale bez rewelacji , w salach zamku są galerie eksponaty i małe muzeum, brak kawiarni gdzie można by było wypić kawe lub herbate, Zamek zadbany ale sale mało wykorzystane.

Dziękujemy, bogna1952
Napisz recenzję
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 5 listopada 2016

Po remoncie zamek zyskał jeszcze bardziej. Piękna panorama portu i wieża widokowa, muzeum i restauracja "ZAMKOWA" Obowiązkowy punkt zwiedzania na mapie Szczecina

Dziękujemy, Rafał R
Zrecenzowano 3 listopada 2016

Nie spodobało nam się to miejsce. Nic szczególnego. Nie polecam tego miejsca. Szkoda straconego czasu.

1  Dziękujemy, s_l_a_w_o_m_i_r_1981
Zrecenzowano 16 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, dziedziniec jest bardzo podobny do wawelu (oczywiście znacznie mniejszy). Warto odwiedzić taras widokowy i zobaczyć piękną panoramę odry. Polecam. Obowiązkowy pkt każdej wycieczki

Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano 12 września 2016 z urządzeń przenośnych

Oczywiście trzeba zobaczyć!! Chociaż punkt widokowy :) ciekawe muzeum i wystawy, cały zamek pięknie odnowiony i zadbany.

Dziękujemy, lubiejesc

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie
Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie? Podziel się wrażeniami!