“Przyjemnie ale szału nie ma”
Restauracja Kaukaz — recenzja

Restauracja Kaukaz
Zamów online
Nr 162 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Opis: Kaukaz to bogactwo aromatów, przypraw, ziół i kolorów. Szefowa Kuchni Restauracji Kaukaz to rodowita Ormianka wychowana w górach Kaukazu. To właśnie ona ma we krwi tamtejszą kuchnię, tradycyjne smaki, które przekazuje Państwu na talerzach w niezmienionej formie, z użyciem oryginalnych receptur i składników. Wnętrze restauracji również nawiązuje klimatem do kaukaskiej górskiej chaty. Kolorowe wzory, suszki, drewno ma przenieść Państwa wprost w ten jeszcze nie do końca poznany region świata. Zapraszamy Państwa codziennie, od samego rana można skosztować pysznych śniadań, a od południa dań prosto z gór Kaukazu.

Obiad z rodzina. Wnetrze nie za duze ale przyjemne obsluga tez zrobila dobre wrazenie. So do potraw to mieszane uczucia. Niektore pozycje nie byly dostepne (przystawki - pieczone skrzydelka) a dostepna przystawka - zapiekane pomidory (jeden) z kozim serem szalu nie sprawila, cena nie adekwatna do zawartosci. Dania główne, chinkali - bardzo fajne, polecam; chahoshbili - wedlug zony zbyt tluste, nie zjedzone, nie polecam. Takze jesli chodzi o potrawy to wypadlo to srednio, ale to nasza osobista ocena. Moliwe ze inne dania sprawdziłyby sie lepiej, ale chyba juz nie bedziemy tego sprawdzac.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Michal B

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doświadczony pobytami w Gruzji i Armeni spodziewałem się powtórki wrażeń smakowych i nie zawiodłem się.Zupa pełna warzyw,przypraw i kawałów dobrze wygotowanego mięsiwa.Smakowity ormiański chlebek,kaukaskie sosy i pyszny osetyński placek z jagnięciną.Uczta!
Miła obsługa,sympatyczny wystrój,czysto,cicha muzyczka.Rekomenduję.

Dziękujemy, Relaks2015
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Żenada, czekaliśmy 15 minut aż podejdzie kelnerka, ale się nie doczekaliśmy. Za pierwszym razem było dokładnie to samo, ale byliśmy mega głodni, wiec poczekaliśmy, aż łaskawie zjawi się kelnerka. Chcieliśmy dać druga szanse temu miejscu, no ale niestety się rozczarowaliśmy

Dziękujemy, Ola P
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Byliśmy w cztery osoby na obiedzie, jedzenie smaczne, bez żadnych fajerwerków ale poprawne i solidne porcje, my byliśmy zadowoleni. Polecamy.

Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano 14 maja 2019

Warto próbować nowych smaków i potraw, dlatego wybraliśmy się do restauracji Kaukaz. Fajne oryginalne wschodnie dania, ładnie podane, talerze obfite, można się najeść. Ciekawe smaki, jeszcze takich nie jadłem. Na pewno jeszcze tam zawitam.

Dziękujemy, Bikepacker13

Restauracja Kaukaz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kaukaz? Podziel się wrażeniami!