Szczecin

“poezja smaków”
Restauracja Kaukaz — recenzja

Restauracja Kaukaz
Zamów online
Nr 164 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Opis: Kaukaz to bogactwo aromatów, przypraw, ziół i kolorów. Szefowa Kuchni Restauracji Kaukaz to rodowita Ormianka wychowana w górach Kaukazu. To właśnie ona ma we krwi tamtejszą kuchnię, tradycyjne smaki, które przekazuje Państwu na talerzach w niezmienionej formie, z użyciem oryginalnych receptur i składników. Wnętrze restauracji również nawiązuje klimatem do kaukaskiej górskiej chaty. Kolorowe wzory, suszki, drewno ma przenieść Państwa wprost w ten jeszcze nie do końca poznany region świata. Zapraszamy Państwa codziennie, od samego rana można skosztować pysznych śniadań, a od południa dań prosto z gór Kaukazu.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doświadczony pobytami w Gruzji i Armeni spodziewałem się powtórki wrażeń smakowych i nie zawiodłem się.Zupa pełna warzyw,przypraw i kawałów dobrze wygotowanego mięsiwa.Smakowity ormiański chlebek,kaukaskie sosy i pyszny osetyński placek z jagnięciną.Uczta!
Miła obsługa,sympatyczny wystrój,czysto,cicha muzyczka.Rekomenduję.

Dziękujemy, Relaks2015

Zrecenzowano 9 lipca 2019

Żenada, czekaliśmy 15 minut aż podejdzie kelnerka, ale się nie doczekaliśmy. Za pierwszym razem było dokładnie to samo, ale byliśmy mega głodni, wiec poczekaliśmy, aż łaskawie zjawi się kelnerka. Chcieliśmy dać druga szanse temu miejscu, no ale niestety się rozczarowaliśmy

Dziękujemy, Ola P
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Byliśmy w cztery osoby na obiedzie, jedzenie smaczne, bez żadnych fajerwerków ale poprawne i solidne porcje, my byliśmy zadowoleni. Polecamy.

Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano 14 maja 2019

Warto próbować nowych smaków i potraw, dlatego wybraliśmy się do restauracji Kaukaz. Fajne oryginalne wschodnie dania, ładnie podane, talerze obfite, można się najeść. Ciekawe smaki, jeszcze takich nie jadłem. Na pewno jeszcze tam zawitam.

Dziękujemy, Bikepacker13
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, świeżo i pachnącoprzytulnie, miła obsługa
Miła odmiana od kuchni włoskiej czy fakt foodów. Pyszne szaszłyki !
Warto skusić się na miodownik na deserPolecam

Dziękujemy, Izabela M

Restauracja Kaukaz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kaukaz? Podziel się wrażeniami!