“Wieczorny głód”
Non Solo Pizza Pasta — recenzja

Non Solo Pizza Pasta
Zamów online
Nr 83 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Włoska pizzeria.
Opis: Włoska pizzeria.

Będąc na weekendowym wyjeździe w Szczecinie wieczorem złapała nas ochota na dobrą pizze. Po długim zastanawianiu się skąd zamówić pizze zdecydowaliśmy się na ciao pizza pasta (teraz non solo pizza pasta) pizza była naprawdę pyszna. Żałowaliśmy, że nie zamówiliśmy drugiej

Dziękujemy, adrianakro

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłam gościem restauracji już kilka razy od początku roku, zarówno z rodziną, znajomymi, oraz na randce. Jedzenie jest wyśmienite i ładnie podane! Próbowałam różnych rodzajów pizzy, deserów, przekąsek. Wszystko jest świeże i smakuje oryginalnie. Pizza na cieniutkim cieście, najlepsza w mieście (jest nawet z gruszką i orzechami włoskimi). Obsługa serdeczna, panuje miła atmosfera, jednocześnie ceny są przystępne. Jedyny malutki minus to fakt, że lokal jest dosyć mały (z tego co pamiętam, jest ok. 6 stolików), a co za tym idzie, kącik dla dzieci też jest mini. Ogólnie - to nasz ulubiony lokal w mieście.

Dziękujemy, Sara J
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Bardzo smaczna pizza i to zarówno w lokalu, jak i zamówiona na wynos. Spory minus lokalu to jego niewielka powierzchnia (z czym związane jest to, że często nie ma w nim miejsc). Pizza robiona na cienkim cieście (tak jak powinna być), bez przesadnie dużej ilości składników.

Dziękujemy, Laura P
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wyposażenie bezgustowne jak na stare miasto. Każda pizzeria nie miałaby problemu z taką konkurencją.
Taką pizzą to mogliby w latach 80 tych coś zwojować. Nie polecam... i sam również tu już nigdy nie wrócę.

1  Dziękujemy, christophk647
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza we włoskim stylu, dodatki wysokiej jakości, zjemy tu np. pizzę z serem mozzarella di bufala, scamorza. Szybki dowóz, ceny adekwatne do smaku i używanych składników.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, JgnacyM

Non Solo Pizza Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Non Solo Pizza Pasta? Podziel się wrażeniami!