“Luksus, którego w Szczecinie jeszcze nie było”
KARKUT Restauracja — recenzja

KARKUT Restauracja
Nr 36 wśród 378 Restauracje (Szczecin)
Opis: Dzisiaj tworzymy nową historię – Restauracja Karkut – na ulicy, w przeszłości zwanej Karkutschtrasse. Restauracja, zasadą której jest połączenie nowoczesnych trendów i tradycji, dań autorskich i klasycznych, serwisu oraz obsługi. Restauracja, w której dbamy o jakości produktów – bądź to sezonowana wołowina, świeże owoce morza albo ryby. Soczysty steki zaskoczą nawet najbardziej wymagających smakoszy a zbilansowana karta win znajdzie swoich koneserów. Elegancki wystrój tworzy unikalny niesamowity klimat. Zapraszamy do gastronomicznej podróży!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Poezja. Dania - rewelacyjne, ośmiornica z chorizo - mój faworyt.. Serwis - perfekcyjny, tak bardzo profesjonalnej obsługi w Szczecinie trudno się spotkać.. Wystrój - niesamowity, widać że ktoś włożył serce w ten projekt.. Drinki też trzeba pochwalić, bo nie każdy barman potrafi dobrać smak do twoich preferencyj.. Brawo!
Restauracji na tak wysokim poziome w Szczecinie brakowało od dawna.

5  Dziękujemy, paulinak670

Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z pewnoscia najbardziej ekskluzywna restauracja w Szczecinie.
Profesjonalna obsluga.
Mam nadzieje, ze wysoki poziom zostanie utrzymany i tego zycze, bo w wiekszosci lokali szczecinskich przy drugiej wizycie roznica jest znaczaca.
Polecilem juz znajomym i osobiscie wroce przetestowac inne potrawy oraz sprawdzic czy poziom jest utrzymany.
Jest jednak jeden minus - brak cen i oferty alkoholi w karcie.
Zamawiajac profesjonalna degustacje alkoholu ( bravo dla kelnera)nie wiemy jakie sa ceny co w rzeczywistosci podwyzszylo znacznie koncowy rachunek a tak nie powinno byc i to eliminuje zeby wystawic “doskonala” opinie.

6  Dziękujemy, Arruss A
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa w skali 1 do 10 zasługuje na 11 ;) wszystko w restauracji począwszy od wystroju skończywszy na daniach dopracowane w najmniejszym calu. Tego trzeba spróbować! Polecam !!

6  Dziękujemy, Mateusz Z
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ze znajomymi byliśmy wczoraj na kolacji i bardzo miło będziemy ją wspominać!

Wizyta w restauracji zaczęła się od oprowadzenia po całym lokalu. Wystrój robi wrażenie a Pan Łukasz, który został przedstawiony jako kustosz tego obiektu opowiedział o genezie nazwy restauracji, stekach i owocach morza, które mogą zaraz wylądować na nasze talerze ze szklanej witryny!

Nie doświadczyliśmy wcześniej takiego początku wizyty w restauracji, ale będziemy go miło wspominać. Dzięki temu poczuliśmy się w lokalu jak w domu!

Później były już tylko lepiej: przyszny stek krojony przy naszym stoliku i super koktajle robione przez barmana, które zostały nam zaserwowane po wcześniejszym zapytaniu o preferencje smakowe!

Na pewno będziemy tu wracać!

9  Dziękujemy, juz_nic
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój wnętrza na najwyższym poziomie. Owoce morza, sezonowane steki pycha, niebo w gębie. Widać że ktoś stara się aby jakość potraw byla najlepsza z możliwych.
Drinki dopasowane do indywidualnego widzimisię, bardzo smaczne. Z pewnością wroce :)

6  Dziękujemy, Piotr Z

KARKUT Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w KARKUT Restauracja? Podziel się wrażeniami!