“Urozmaicona i smaczna oferta”

Pijalnia Czekolady E. Wedel
Nr 5 wśród 13 Desery (Szczecin)
Zrecenzowano 6 października 2018

Bardzo miłe wrażenie, sympatyczna młoda obsługa. Gorąca czekolada rewelacyjna, prawdziwa. Bardzo fajna oferta zarówno na śniadanie jak i na lekki lunch, albo pyszny deser. Naprawdę jestem miło zaskoczona wyborem w menu i zdecydowanie polecam. Trochę w gąszczu miasta i wśród naprawdę dużego ruchu, ale jednocześnie klimatycznie. Na pewno warto odwiedzić:)

Dziękujemy, dorabz

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Czekolada Wedla, a więc przyzwoitej jakości, na plus róznego rodzaju wariacje, minuem mały lokal, ciasno nawet bardzo, długo oczekuje się na stolik

Dziękujemy, Blanka T
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal położony jest w atrakcyjnym miejscu - w Bramie Królewskiej. Pomiędzy ruchliwymi ulicami trzeba liczyć się z hałasem lecz nie był on uciążliwy. Po zamówieniu okazało się, że zabrakło sosu do lodów i lemoniady, ale kelner był tak uprzejmy, zaangażowany i potrafił wprawić nas wszystkich w doskonały nastrój, że takie detale przestały mieć znaczenie a moja ocena ogólna lokalu po raz pierwszy jest wyższa za sprawą obsługi! Tutaj specjalne podziękowania dla pana Wiktora. Lody na zimnym kamieniu, gorąca czekolada i napoje były smaczne - jak u Wedla.

2  Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Miejsce w którym otwarto ten lokal jest piękne, i zdecydowanie zasługuje na zagospodarowanie. Pytanie tylko czy pijalnia czekolady Wedla jest tym właćiwym. W mojej ocenie to miejsce jest zdecydowanie za małe, stoliki są pościskane, są bardzo wąskie przejścia o wizycie z wózkiem lepiej zapomnieć. Poza tym miejsce jest na tyle popularne że w "chodliwych" godzinach na miejscu zamiast stolika można zastać kolejkę. Kolejna kwestia to smaki, nie wiem czy ja miałem pecha, ale w sumie tylko swoje doznania moge ocenić. Zamówiłem zestaw degustacyjny gorących czekolad, po piętnastominutowym oczekiwaniu otrzymałem: gorzką - ciepła i najlepszą z podanych, mleczną - letnio- zimną, oraz białą, która powinna nazywać się cukier w płynie, w dodatku również nie gorącą. Kawa bardzo smaczna. Nie jest to najtańsze miejsce. I w omjej ocenie jakość podawanych zamówień powinna być znacznie wyższa. Poza tym serwis - jest tam aż tłoczno od obsługi, a pomimo to okresy oczekiwanaia na realizację zamówień, a potem na rachunek były bardzo, za bardzo długie. MOżna spróbować, zawsze to coś nowego na gastronomicznej mapie szczecina, ale nie do końca polecam, ja bynajmniej tam nie wrócę.

Dziękujemy, Marcel S
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo słodko, ale ładnie. Zamówiliśmy gofry i deser bezowy - za słodki. Rozumiem, że to miejsce głównie z deserami i slodkościami, ale przydałyby się jakieś kontrastowe smaki dla tych karmeli, czekolad i mascarpone. Ogólnie miejsce fajne, fotele wygodne, dobra lokalizacja. Miejscówka dobra na raz lub dwa, nie więcej.

Dziękujemy, Joanna W

Pijalnia Czekolady E. Wedel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady E. Wedel? Podziel się wrażeniami!