“Sieciówka, ale smaczna”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Zamów online
Nr 71 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Chinkalnia to restauracja serwująca gruzińską kuchnię. Naszym speciałem są Chinkali - pierożki wypełnione mięsem oraz bulionem. Zapraszamy na gruzińską biesiadę (suprę) przy suto zastawionym stole.
Zrecenzowano 2 września 2019

Choć Chinkalnie ostatnimi czsy zaliczają wysyp jak grzyby po deszczu, to ich chinkali wciąż jest na wysokim poziomie. Bardzo miła obsługa. Smaczne wino domu.

Dziękujemy, MrTFSMC

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chinkali bez zastrzeżeń i polecam.
Dania główne porażka! Malusieńke! Odżachuri z mięsa najgorszego sortu bez przypraw.
Zupaz chikirtma przyprawia woda z ryżem i 3 małe kawałeczki miesa.
Dania za drogie do ilości i jakości!
Polecam tylko Chinkali, najlepiej w poniedziałek, bo dają podwójna porcje.

Dziękujemy, dorotap929
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Obsługa OK, wystrój raczej barowy choć do zaakceptowania, ceny średnie, jedzenie dla amatorów. Duży ruch.

Dziękujemy, slawek1350
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Sałatka sprawia wrażenie jak by zgarneli z talerza po kimś kto nie dojadł... Cena przekroczyła to co dostaliśmy. Smakowało jak na obiad za 2 dychy A nie za prawie stówkę...
Jedynie co się broni to obsługa, miła i pomocna. Nie polecam!

Dziękujemy, MichalinaM110
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Pysznie i miło. Obowiazkowo należy odwiedzić. Chciałoby się spróbować wszystkiego, dlatego na pewno wrócimy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Frania_Podrozniczka

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!