“Polecam😃”

Perseusz Ristorante Pizzeria
Nr 109 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Perseusz powstał z pasji i tęsknoty za dobrą kuchnią, którą ciężko znaleźć w naszym kraju. Chcemy, by nasze dania przypominały wam wakacje spędzone u wybrzeży morza śródziemnego. Nasza ekipa ma wieloletnie doświadczenie w gotowaniu, zarówno w kraju jak i za granicą, nasze menu to starannie wyselekcjonowane przepisy, dania zrobione z najlepszej jakości składników. Zapraszamy.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza zamówiona z 10-ty raz do domu, w lokalu nigdy nie byliśmy, generalnie zawsze o czasie lub przed czasem, nawet w weekend, pizza gorąca, smaczna, tłuszcz się nie leje, składników akurat, to co ma być pikantne to jest, ciasto chrupiące, ceny normalne. Duży plus za program promocyjny zbierania "pieczątek", pizzeria ma też swoją własną aplikację
Generalnie bardzo polecam!!!

Dziękujemy, Oskar0407

Zrecenzowano 12 lipca 2019

Lokal położony na uboczu, w spokojnej dzielnicy. Duży parking, przytulny ogródek oraz klimatyzowane wnętrze. Miła nienarzucajaca się obsługa. Bardzo smaczny makaron ze świeżymi składnikami. Na pewno wrócę spróbować zachwalanej pizzy.

Dziękujemy, Zygmunt M
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Do Perseusza trafiłem całkiem przypadkiem, w czasie jednej z moich podróży służbowych i muszę powiedzieć, że to zdecydowanie najlepsza, rodzinna knajpa jaką odwiedziłem w Szczecinie. Jedyne czego żałuję, to że nie mogę zabrać jej ze sobą do stolicy. Jedzenie jest przepyszne, chyba najbliższe włoskiemu oryginałowi, ale to nic dziwnego gdyż szef kuchni i właściciel restauracji stale monitoruje wszystkie poczynnania swojego personelu i trzyma "rękę na pulsie", co jest niestety nieczęsto spotykane wśród południowców. Późne godziny otwarcia i klimatyzacja to kolejne plusy. Polecam serdecznie, nie ma drugiego takiego miejsca!

1  Dziękujemy, Michał L
Zrecenzowano 7 lutego 2019

Zamówiliśmy pizze z dowozem do domu. Dopłaciłem do dodatkowych składników takich jak sos serowy i dodatki mięsne. Ponieważ w cenę pizzy którą wybrałem wliczony był już sos pomidorowy chciałem żeby pomieszać go z serowym. Pizza przyjechała z samym sosem serowym i była mdła, sos był nie dobry, nie przyprawiony bez smaku. W rozmowie telefonicznej pani stwierdziła że był jeden sos pomimo tego że zapłaciłem za dwa stwierdziła że kucharz uznał że będzie z jednym...
Dodatków praktycznie wcale, od tej samej pani dowiedziałem się że według nich na pizzy gigant powinno być 6-7 plasterków salami. Nawet dodatków warzywnych było tyle co nic. Dodatkowo dokupionego kurczaka było może z 10 gramów. Zjedliśmy więc we troje po jednym kawałku i poprosiłem o wymiane tej pizzy. Od managera dowiedziałem się że próbuje wyłudzić darmowe jedzenie. Widocznie mieliśmy zjeść jeden kawałek we trzy osoby aby stwierdzić czy chcemy zjeść tą pizzę czy nie chcemy.
Z takim chamstwem nie spotkałem się nigdy zwłaszcza że pizza nie kosztowała 30 zł tylko 60, dałem też kierowcy dobry napiwek co zawsze robię jeśli zamówienie jest o czasie, pewnie dlatego że chciałem wyłudzić jakże drogocenną i wspaniałą pizzę, pewnie też dlatego zostawiliśmy pozostałe 5 kawałków które poleciały do śmieci.
Teraz obsługa lub właściciel tego lokalu jeszcze bardziej się pogrąża, muszę pisać tę opinię drugi raz bo ktoś z lokalu zwrócił się do supportu żeby ją skasować tylko nie wiem z jakiego powodu. Mam rozmowę z panem managerem więc mogę ją pokazać. Trzeba myśleć co się mówi i robi zamiast później próbować zacierać ślady i udawać że nic się nie stało.
No i argument o tym że we Włoszech jest mało dodatków dlatego dają ich mało rozbawia do łez:) byłem we Włoszech i jadałem tam w lokalach, poza tym ta pizza z Włochami ma wspólnego tyle co nic. Ciasto, ser, sos czy salami nie miały NIC wspólnego z włoską pizzą. NIC. We Włoszech lepszą pizze można zjeść na stacjach benzynowych, z restauracjami nie ma nawet czego porównywać.
Od lat jadam bardzo często na mieście i zamawiam jedzenie do domu, różne rzeczy się zdarzały i z zamówieniami i z czasem dowozu, obsługa lokalu zazwyczaj stara się jakoś sytuację rozwiązać, tutaj zrobiono ze mnie złodzieja który czyha na darmowe jedzenie a teraz próbuje się jeszcze nie dopuścić do tego żeby potencjalni klienci dowiedzieli się o zaistniałej sprawie. Nie spodziewałem się nigdy w życiu że można spotkać się z takim chamstwem będąc czyimś klientem.
Z uwagi na zaistniałą sytuację nie polecam tego lokalu.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Erni E
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo często zamawiam pizzę z dowozem. I... zawsze dociera ciepła, świeża - taka jak trzeba. Ciasto mega dobre, składniki świeże. Pachnąca i chrupiąca. Obsługa zawsze bardzo miła. Gorąco polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Gosiate

Perseusz Ristorante Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Perseusz Ristorante Pizzeria? Podziel się wrażeniami!