“Pysznie i przytulni”
Bananowa szklarnia — recenzja

Bananowa szklarnia
Get food delivered
Nr 188 wśród 433 Restauracje (Szczecin)
Opis: Bananowa szklarnia jest dżunglą w centrum miasta. Każdy znajdzie coś dla siebie,śniadania są u nas dostępne przez cały dzień,codziennie nowe pyszne lunche zarówno mięsne jak i vege,różnego rodzaju słodkości takie jak: lody własnej produkcji,ciasta oraz autorskie desery.Jest to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi a także ludziom szukającym chwili wyciszenia w objęciach zwisających liści palmy.
Zrecenzowano 12 września 2019

Wpadłam z koleżanką na lunch. Był naprawdę świetny. Zupa z kalafiora oraz zapiekanka z mięsem kumpela wzięła placuszki z warzyw. Wszystko wyglądało i smakowało świetnie. Polecam.

Dziękujemy, Fantastyka

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Świetne miejsce do spędzenia czasu z rodziną i znajomymi.

Klimat wyjęty z restauracji w Brukseli czy Berlinie

Miła obsługa i bardzo smaczne jedzenie. Polecam

Dziękujemy, Łukasz U
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Bardzo średnie posiłki i porcje, rozcieńczone drinki oraz bardzo długi czas oczekiwania. Jedynie lokalizacja jest OK....

Dziękujemy, karolinar259
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Czas oczekiwania na frytki i hummus 40 min, odmówiliśmy przekąski gdyz chcieliśmy z tamtąd uciekać jak najszybciej, po rozmowie z kierowniczką sali( inaczej nie mozna powiedzieć o pani w za krótkiej spódnicy) dowiedzieliśmy się że w karcie jest informacja iz na dania można czekać aż do 50 minut, ale na frytki i hummus. Wł;aściciele nie zdają sobie sprawy że na dodatkach najwięcej się zarabia. Proszę nauczyć się jak się prowadzi biznes, a zwłaszcza gastronomię. Przedewszystkim proszę cię nauczyć obsługi klienta. Nistety miejsce ma potencjał i ludzie zawsze tam przyjdą, tylko że raz w życiu .

Dziękujemy, olgitta
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia na szybki wypad ze znajonymi. Zamowiłyśmy tosty z szarpaną wieprzowiną i sosem bbq, frytki belgijskie, smothie i lemoniadę.
Napoje na dobre i bardzo świeże- pełne owoców.
Jedyny maly minus za frytki- zbyt dużo soli, które mozna bez trudo doprawic sobie samemu

Dziękujemy, Lidia G

Bananowa szklarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bananowa szklarnia? Podziel się wrażeniami!