“KIEPSKO”

Shanghai Chinese Restaurant
Nr 25 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Opis: Shanghai Chinese Restaurant Pochodzenie kaczki po pekińsku sięga około 600 lat wstecz, do Dynastii Ming. Tak jak kucharze ze wszystkich stron Chin zjeżdżali do Pekinu, by gotować dla Cesarza, tak i w Szczecinie zawitali najlepsi kucharze z Mandarin Oriental Group, by gotować dla naszych gości. Kucharze, wyselekcjonowani przez Chińskiego Mistrza Pon Han, który związał się wieloletnią współpracą prawdopodobnie z najstarszym i najbardziej prestiżowym hotelem z całej sieci. Każdy z nich specjalizujący się w innej sztuce kulinarnej pokaże naszym gościom przekrój swoich umiejętności, by podbić wszystkie serca gamą kolorów, smaków i aromatów. Zapraszamy na eksplozję smaków niespotykaną dotąd w Polsce. Mieszanka tradycji i nowoczesności tylko w Restauracji Shanghai Szczecin. Serdecznie zapraszamy, Anita Agnihotri i Mariusz Łuszczewski

Jedzenie przecietne blisko kiepskiego. Pan który stoi nadęty i zagląda do talerzy to jakaś porażka. Zwrócenie uwagi że nie chcemy byc inwigilowani i podsłuchiwani spotkało sie z odpowiedzią że to właściciel. Tym bardziej powinien wiedzieć jak się zachować i że nie sterczy się nad gośćmi. Nie polecam. Drogo i kiepsko. Kaczki nie moglismy zamówic wczesniej bo nie było kucharza jak usłyszeliśmy. To kto tam gotuje?

Dziękujemy, buddha201909

Po raz kolejny miłe zaskoczenie. Kelner mega pozytywny. Odrazu dla 2 latka przyjął zamówienie na szybki makaron z jajkiem i kurczakiem. Notabene wyśmienity. A dania główne? Kaczka rozpływające. Polędwica pyszna. Kurczak w sezamie rewelacja. Ale hitem były zupy. Dla którym warto odwiedzić to miejsce. See you soon.

Dziękujemy, Sanbalator

Bardzi fajnie i przyjemnie. Jedzenie pierwsza klasa i zdecydowanie nasze smaki. Nie jest to raczej miejsce na intymna kolacje we dwoja ale jak najbardziej polecane na wizyte z rodzina. Generalnie na plus i napewno odwiedzimy ten lokal jeszcze raz aby sprobowac kolejnych potraw z bogatej karty dan. Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Michal B
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo smaczne dania kuchni chińskiej. Polecam kurczaka w sezamie w sosie musztarowo-miodowym oraz kurczaka z nerkowcem w wodnymi daktylami. Dania podane schludnie, dobrze doprawione. Smaczne. Polecam dla odmiany od budy z boxami. Lokal nie jest zbyt intymny, więc trzeba być gotowym na siedzenie dość w bliskiej odległości od innych gości.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, OlaK1618
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Byliśmy w 10 osób. Zamówienia były różnorodne i wszyscy byli zadowoleni. Biorąc pod uwagę niski poziom gastronomii w Szczecinie to naprawdę warto zajść.

Dziękujemy, slawek1350

Shanghai Chinese Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Shanghai Chinese Restaurant? Podziel się wrażeniami!