Szczecin

“Na plus”

Shanghai Chinese Restaurant
Nr 25 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Opis: Shanghai Chinese Restaurant Pochodzenie kaczki po pekińsku sięga około 600 lat wstecz, do Dynastii Ming. Tak jak kucharze ze wszystkich stron Chin zjeżdżali do Pekinu, by gotować dla Cesarza, tak i w Szczecinie zawitali najlepsi kucharze z Mandarin Oriental Group, by gotować dla naszych gości. Kucharze, wyselekcjonowani przez Chińskiego Mistrza Pon Han, który związał się wieloletnią współpracą prawdopodobnie z najstarszym i najbardziej prestiżowym hotelem z całej sieci. Każdy z nich specjalizujący się w innej sztuce kulinarnej pokaże naszym gościom przekrój swoich umiejętności, by podbić wszystkie serca gamą kolorów, smaków i aromatów. Zapraszamy na eksplozję smaków niespotykaną dotąd w Polsce. Mieszanka tradycji i nowoczesności tylko w Restauracji Shanghai Szczecin. Serdecznie zapraszamy, Anita Agnihotri i Mariusz Łuszczewski
Zrecenzowano 15 września 2019

Bardzi fajnie i przyjemnie. Jedzenie pierwsza klasa i zdecydowanie nasze smaki. Nie jest to raczej miejsce na intymna kolacje we dwoja ale jak najbardziej polecane na wizyte z rodzina. Generalnie na plus i napewno odwiedzimy ten lokal jeszcze raz aby sprobowac kolejnych potraw z bogatej karty dan. Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Michal B

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo smaczne dania kuchni chińskiej. Polecam kurczaka w sezamie w sosie musztarowo-miodowym oraz kurczaka z nerkowcem w wodnymi daktylami. Dania podane schludnie, dobrze doprawione. Smaczne. Polecam dla odmiany od budy z boxami. Lokal nie jest zbyt intymny, więc trzeba być gotowym na siedzenie dość w bliskiej odległości od innych gości.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, OlaK1618
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Byliśmy w 10 osób. Zamówienia były różnorodne i wszyscy byli zadowoleni. Biorąc pod uwagę niski poziom gastronomii w Szczecinie to naprawdę warto zajść.

Dziękujemy, slawek1350
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Przystawka smaczna . Danie główne to PORAŻKA . Pierś kacza z bladą ciągnącą skórą i mięso , które trudno było przeżuć i połknąć. Kelner , który zbierając talerze zauważył dwie trzecie nie ruszonego mięsa został poinformowany o powodzie. Miał przekazać szefowi moją opinię. To jednak nie skutkowało nawet zwykłym PRZEPRASZAM. PRZYKRO MI , ZAPROSIŁAM TAM GOŚCI .Pierwszy ostatni raz.

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu jest bardzo głośno i zbyt jasno by w spokoju i z przyjemnością zjeść posiłek. Układ stolików pod ścianą ze wspólną kanapą to naprawdę zły pomysł. Bardzo długi czas oczekiwania na przystawki, tak długi, ze kelner sam z siebie przepraszał nas za takie opóźnienie. Jedzenie nie zrobiło na nas żadnego wrażenia. Wystrój ciekawy, ale wymaga już odświeżenia.

Dziękujemy, AsiaPelasia

Shanghai Chinese Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Shanghai Chinese Restaurant? Podziel się wrażeniami!