“Pyszne i pięknie podane”

Shanghai Chinese Restaurant
Nr 24 wśród 383 Restauracje (Szczecin)
Opis: Shanghai Chinese Restaurant Pochodzenie kaczki po pekińsku sięga około 600 lat wstecz, do Dynastii Ming. Tak jak kucharze ze wszystkich stron Chin zjeżdżali do Pekinu, by gotować dla Cesarza, tak i w Szczecinie zawitali najlepsi kucharze z Mandarin Oriental Group, by gotować dla naszych gości. Kucharze, wyselekcjonowani przez Chińskiego Mistrza Pon Han, który związał się wieloletnią współpracą prawdopodobnie z najstarszym i najbardziej prestiżowym hotelem z całej sieci. Każdy z nich specjalizujący się w innej sztuce kulinarnej pokaże naszym gościom przekrój swoich umiejętności, by podbić wszystkie serca gamą kolorów, smaków i aromatów. Zapraszamy na eksplozję smaków niespotykaną dotąd w Polsce. Mieszanka tradycji i nowoczesności tylko w Restauracji Shanghai Szczecin. Serdecznie zapraszamy, Anita Agnihotri i Mariusz Łuszczewski

Porcje duże i pyszne. Obsługa jednak dość sztywna. Pan nie potrafił ukryć rozczarowania, że napiwku było tylko 8zł

Dziękujemy, Jedynka

Obsługa na wysokim poziomie, zorientowana, profesjonalna i pomocna. Wystrój bardzo ładny, chrupiąca kaczka z naleśnikami naprawdę pyszna. Serdecznie polecam, bo można tu dobrze zjeść :).

Dziękujemy, poprostuPaulina
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zaraz po Bombayu najlepsza z sieci Exotic Restaurants. Jemy najpierw oczami bo dania wyglądają cudownie. Pięknie udekorowane smakują wyśmienicie. Karta nie jest przesadzona co oczywiście jest zaletą. Następnym razem musimy spróbować kaczki bo podobno jest przepyszna.

Dziękujemy, Katarzyna I
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeże, aromatyczne dania chińskiej kuchni. Profesjonalna obsługa. Odrobinę zbyt wysokie ceny, mimo to warto!

Dziękujemy, Martaz1986
Zrecenzowano 23 września 2018

Świetna obsługa- dziękujemy p.Jarku :) Jedzenie dobre, wzięliśmy SHANGHAI MENU w droższej wersji (za namową kelnera). Fajnie, fajnie, fajnie ale drogo, drogo, drogo :) Należy dokonać rezerwacji, gdyż potem pozostaje ogródek :)

Dziękujemy, Robert_Krakus

Shanghai Chinese Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Shanghai Chinese Restaurant? Podziel się wrażeniami!