“Warte odwiedzenia miejsce”

Shanghai Chinese Restaurant
Nr 31 wśród 352 Restauracje (Szczecin)
Opis: Shanghai Chinese Restaurant Pochodzenie kaczki po pekińsku sięga około 600 lat wstecz, do Dynastii Ming. Tak jak kucharze ze wszystkich stron Chin zjeżdżali do Pekinu, by gotować dla Cesarza, tak i w Szczecinie zawitali najlepsi kucharze z Mandarin Oriental Group, by gotować dla naszych gości. Kucharze, wyselekcjonowani przez Chińskiego Mistrza Pon Han, który związał się wieloletnią współpracą prawdopodobnie z najstarszym i najbardziej prestiżowym hotelem z całej sieci. Każdy z nich specjalizujący się w innej sztuce kulinarnej pokaże naszym gościom przekrój swoich umiejętności, by podbić wszystkie serca gamą kolorów, smaków i aromatów. Zapraszamy na eksplozję smaków niespotykaną dotąd w Polsce. Mieszanka tradycji i nowoczesności tylko w Restauracji Shanghai Szczecin. Serdecznie zapraszamy, Anita Agnihotri i Mariusz Łuszczewski

Jedzenie smaczne, ciekawie podane, obsługa na najwyższym poziomie, dania zadowolą na pewno miłośników kuchni chińskiej, ciekawie podana kaczka, owoce morza i ryby. Warto zamowic zestaw roznych dan w celu ich popróbowania. Dla mnie pudding mango rewelacyjny.Polecam!!

Dziękujemy, Jolanta270

Zrecenzowano 18 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rodzinnym obiedzie, dania przepyszne pierwszy raz poczułem prawdziwy smak Chin :) Szczerze polecam.

Dziękujemy, Diglet M
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po zmianie karty jest o wiele lepiej, obsługa na najwyższym poziomie, jakość dań również, polecam dla osób które lubią chińskie jedzenie ale w nieco bardziej eleganckim wydaniu!

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 17 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie , chociaż mając w pobliżu Buddhe i Bollywood zawsze wybiore te dwie . Ogromnym minusem w moim daniu był ryż, odrzewany, rozgotowany sklejony. Danie miało byc kurczakiem a składało się głównie z papryki . Jednak smak ciekawy , może nie super wyjątkowy, ale ciekawy :)

Dziękujemy, Patrycja b
Zrecenzowano 16 kwietnia 2018

Doskonałe miejsce na randkę. Niezwykle przytulne i eleganckie. Moja Kobieta była wniebowzięta. Obsługa niezwykle profesjonalna, pomogła wybrać wspaniałe dania. Polecam !!

Dziękujemy, Krzysztof G

Shanghai Chinese Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Shanghai Chinese Restaurant? Podziel się wrażeniami!