“LOKAL”
Ale Trzoda — recenzja

Ale Trzoda
Nr 140 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 11 września 2019

Super lokal :) super jedzonko które nie boli w kieszenie za to bardzo smakuje. Polecam i jestem na TAK

Dziękujemy, Fame Production A

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pozytywne zaskoczenie :) Wzięliśmy 2 pozycje z menu na próbę. Pulled pork mega smaczny. Burger z pulled pork również pyszny - coś innego niż zwykle burgery :) frytki własnej roboty - czuć różnice również bardzo dobre. Z czystym sumieniem mogę polecić. Na pewno jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, charkot
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre. Smaczne i świeże polecam każdemu miłośników burgerow. Frytki własnej produkcji. Naprawdę dobry posilek

Dziękujemy, 923ryszardf
Zrecenzowano 20 marca 2019

Jakość - słaba, obsługa - słaba. Nie polecam. Jest wiele lepszym punktów w tym mieście a pozostałe pozytywne recenzje napisali chyba sami znajomi w ramach reklamy. Żałuję straconego czasu.

Termin wizyty: luty 2019
4  Dziękujemy, przemw111
Zrecenzowano 9 stycznia 2019

Świetne miejsce na szybką przekąskę. Burgery bardzo dobre. Nie można narzekać. Jedyne zastrzeżenie: Nie solcie ludziom frytek! Są pyszne, robione na miejscu, ale kucharz ma chyba ciężką rękę do solniczki. Każdy sam może sobie ocenić ile soli potrzebuje. Nie musicie wyręczać w tym klientów. W końcu to nie mcdonalds. Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, jacek b

Ale Trzoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ale Trzoda? Podziel się wrażeniami!