Fajnie się prezentuje!

Super się prezentuje od strony wjazdu do miasta! Znajduje się w nim również Teatr Współczesny... Przeczytaj więcej

miloszbrozyna
Szczecin, Polska
Wizytówka miasta

Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków na Wałach Chrobrego. Okazała wizytówka miasta... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 maja 2019
mateoosh2
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Poza tym, że budynek okazały nie można o tym muzeum powiedzieć nic dobrego. Niemiła obsługa, mało rzeczy mogących zainteresować dzieci czy młodzież. Muzeum powinno zobaczyć jak działają inne i wyciągnąć wnioski. Szkoda pieniędzy i czasu

Dziękujemy, Lipkaxxx
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków na Wałach Chrobrego. Okazała wizytówka miasta, robi wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, mateoosh2
Zrecenzowano: 24 marca 2019

Ilość zawartych we wnętrzu eksponatów i pomieszczeń rozczarowała mnie. Sądząc po wielkości budynku spodziewałam się czegoś innego. Nie mogłam odnaleźć nawet wc.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, eltr0
Zrecenzowano: 16 października 2018

Możliwość obejrzenia wielu wystaw z przeróżnych epok historycznych. Minusem dla mnie jest przede wszystkim bardzo niemiła obsługa.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 303micha_g
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To najbardziej zaniedbane miejsce w Szczecinie . Nic sie tam nie zmienia chyba od 50 lat . Ktokolwiek jest za to odpowiedzialny dyrektor , kustosz , wojewoda czy inny urzednik powinien stracic swoja prace . Potrzebne sa nowe pomysly ... . To miejsce jest piekne ale wymaga gospodarza .

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Salokin S